LA MARO - MUZYCZNA WIOSNA 2018 , KONKURS MTV24.TV

LA MARO - MUZYCZNA WIOSNA 2018  ,  KONKURS  MTV24.TV
La Maro Wiosna 2018
DISCOLANDIA , Planeta Kobiet , MTV24.TV , przy współpracy Fonomedia Group i DEE JAY MIX CLUB zapraszają swoich widzów i czytelników do udziału w wiosennym konkursie , w którym do wygrania jest debiutancki album tego przebojowego duetu.

"Moje Pragnienia" coraz bliżej 2000000 odsłon na kanale You Tube , i nagród za przebój "Moje Pragnienia" , tytułowa kompozycja z wspomnianego krążka.

Zapraszamy naszych czytelników do udziału w muzycznym konkursie .

Trzydzieści płyt LA MARO dla WAS !
Weź udział w konkursie który potrwa do dnia 1 czerwca br.
Odpowiedzi na konkursowe pytania wysyłajcie na adres: malopolskietvmedia@interia.pl

Pytania konkursowe :

1. Podaj imiona i nazwiska muzyków tworzących duet LA MARO ?

2. Wymień minimum trzy tytuły piosenek duetu znajdujące się na debiutanckiej płyty

3. Z jakiego miasta pochodzi duet ?

4. Gdzie chcesz aby LA MARO zawitało z swoim koncertem w ramach "Muzycznego Lata 2018 " - Planety Hitów .

Wśród  nadesłanych odpowiedzi  rozlosujemy   30 płyt  LA MARO " MOJE PRAGNIENIA "


La Maro to nowa twarz na scenie muzyki disco polo & dance. Zespół rozpoczął swoją działalność muzyczną w kwietniu zeszłego roku zasypując słuchaczy kolejnymi przebojowymi utworami, które w krótkim czasie stały się wielkimi hitami ubiegłego lata.

Zespół La Maro tworzą dwie wyraziste osobowości: Zbigniew Sobczak - wokalista i główny założyciel zespołu, który jest także odpowiedzialny za teksty i muzykę oraz Marta Stefaniak – wokalistka udzielająca się głównie w przebojowych refrenach. Muzycy postanowili połączyć swoje siły i stworzyć projekt, który odzwierciedli ich temperament i wyjątkowe podejście do muzyki.

Album „Moje Pragnienia” to zbiór szesnastu przebojowych i tanecznych utworów, które doskonale sprawdzą się na każdej imprezie. Zespół La Maro posiada umiejętność tworzenia chwytliwych i melodyjnych utworów („Chodź kochanie”, „Maczo”, „Moje Pragnienia”), które idealnie wpisują się w konwencje wakacyjnego szaleństwa i niezapomnianych imprez.

Zespół rozpoczął swoją działalność z wielkim przytupem. Do pięciu utworów pochodzących z albumu zrealizowali teledyski („Moje Pragnienia”, „Chcę być tylko z Tobą”, „Chodź kochanie”, „Gwiazda”, „Moja mała”). A na tym nie koniec. Muzycy wciąż pracują nad kolejnymi video - klipami, gdyż - jak przekonują - materiał jest dość pokaźny i wymaga radosnych obrazów.

La Maro to kolejna dobrze prosperująca grupa, która ma ogromną szansę stać się topową gwiazdą disco polo. Muzycy już osiągają wielkie sukcesy, czego potwierdzeniem są ogromne ilości wyświetleń na youtube.
Za oknem wiosna, a więc czas sięgnąć po kawałek przebojowej muzyki pełnej słońca, radości i beztroski. Uśmiech na twarzy gwarantowany.
Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Współpraca : One Media Group
Nagrody ufundowane  przez wydawcę  Zespół  LA MARO   i  One Media Group
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica