„Oddział Zamknięty”, i inne koncerty juwenaliów 2014.

"Oddział Zamknięty", i inne koncerty juwenaliów 2014.
Tegoroczne koncerty Juwenaliów PWSZ, z powodu obfitych opadów deszczu organizatorzy przesunęli o tydzień później, 24 i 25 maja. Na Starej Sandecji zagrała m.in. gwiazda rocka „Oddział Zamknięty”, świętująca 35 lat istnienia.

W tym roku pogoda pokrzyżowała plany Juwenaliów 2014. Dla studentów był to kolejny, drugi  tydzień imprezy. – "W niedzielę odbył się festiwal kolorów. Wielkie wydarzenie, na które przyszło wiele osób, w różnym wieku:. od dzieci, poprzez młodzież gimnazjalną, licealistów i studentów, po seniorów. Były też wybory Miss Studentek PWSZ. Zwyciężczynią została Patrycja Kruczek, studentka Instytutu Języków Obcych" – mówią organizatorzy, Michał Żyglowicz i Wojciech Siuta.
     W sobotę, zagrał m.in. Oddział Zamknięty, legendarna gwiazda rocka, świętująca 35 lat istnienia. Gościnnie zaśpiewał też Jarek Wajk, były wokalista zespołu. Największymi, niezapomnianymi przebojami grupy są m.in. "Andzie i ja", "Obudz się", "Party".  A w niedzielę - „Trzeci Wymiar”. W sumie na plenerowej scenie pojawiła się plejada gwiazd muzyki, od hip – hopu, poprzez jazz po rock i pop.
    Pomiędzy koncertami był czas na konkursy z nagrodami, a także animacje dla najmłodszych.  Juwenalia 2014 zorganizowała Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSZ oraz Młodzi Aktywni Sądeczanie - MAS.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica