Agnieszka Zabrzeska, Konrad Cygal & Orkiestra Zdrojowa.

Agnieszka Zabrzeska, Konrad Cygal & Orkiestra Zdrojowa.
W niedzielę, 20 marca Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego w Krynicy – Zdroju zaprasza do Pijalni Głównej na koncert z udziałem zaproszonych gości: Agnieszki Zabrzeskiej (solistka) i Konrada Cygala (tenor).

Niedzielnym koncertem Orkiestra Zdrojowa im. Adama Wrońskiego z udziałem Agnieszki Zabrzeskiej i Konrada Cygala, powraca do Pijalni Głównej. Początek wydarzenia godz. 15. 30.
*****
Agnieszka Zabrzeska jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W swoim repertuarze posiada wiele pieśni, arii operetkowych i musicalowych. Współpracuje z Krynicką Orkiestrą Zdrojową im. Adama Wrońskiego, Orkiestrą im. Arcyksiężnej Krystyny Marii Habsburg oraz z Filharmonią Śląską.
Konrad Cygal (ur. 1992 r.) jest studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego. Uczestniczy w licznych projektach operowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Śpiewał m.in.: w duecie z Alicją Węgorzewską. W roku 2015 roku koncertował w Polsce, Niemczech oraz we Włoszech. Obecnie pracuje nad partią operową do singspielu F. Schuberta - "Die Verschworenen oder der häusliche Krieg", którą wykona we wrześniu w Berlinie.
 
Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Karenska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica