BARTOSZ KURKIEWICZ - muzyczny talent 2021 roku prezentuje MTV24.TV

BARTOSZ KURKIEWICZ -  muzyczny talent 2021 roku  prezentuje MTV24.TV
Od kilku lat pojawia się z sukcesami w programach muzycznych , ostatnio brawurowo zaśpiewał w programie "Szansa Na Sukces" piosenkę legendarnego Krzysztofa Krawczyka, zdobywając wyróżnienie.

Po emisji programu otrzymał wiele propozycji muzycznych i pracy nas swoim solowym pierwszym albumem który zapowiadany jest przez jego agencję promocyjną jeszcze na ten rok. Pierwszy singiel ukarze się 16.06. premiera singla połączona będzie z premierą teledysku który zobaczyć będzie można premierowo na antenie naszej telewizji. Bartosz otrzymał też informację o wręczeniu statuetki muzycznego talentu przyznanej przez portale min Planeta Kobiet, Imperium Kobiet, Be-Art. i telewizję MTV24.TV. GRATULUJEMY!
W kwietniu będzie realizacja programu "ROZMOWA Z GWIAZDĄ" którego bohaterem będzie ten młody wokalista o dużych zdolnościach aktorskich . Program na antenie MTV24.TV. Życzymy powodzenia
i trzymamy kciuki , ciesząc się na współpracę z tym obiecującym artystą .

BARTOSZ KURKIEWICZ o SOBIE

Od najmłodszych lat moją pasją jest śpiew- występy na scenie oraz aktorstwo jak również taniec. Już jako młody chłopiec brałem udział w "mniej znanych „ festiwalach muzycznych w których zdobywałem pierwsze miejsca. Miałem również małe osiągnięcia jako tancerz , udało mi się zdobyć mistrzostwo Krakowa w tańcach latyno-amerykańskich Jako młody chłopiec miałem zaszczyt zagrać główną role w filmie dokumentalnym produkcji amerykańskiej o znanym Amerykańskim pisarzu urodzonym w Polsce.

Po skończeniu szkoły podstawowej , dostałem się do liceum technicznego ZSB nr.2 na os. Szkolnym. Po zdanej maturze , postanowiłem udać się na studium architektoniczne. Ukończyłem tylko pierwszy rok. Niestety nie udało się dokończyć tego studium gdyż w między czasie zostałem ojcem Wiktorii.
Ta sytuacja wywróciła cały mój świat do góry nogami a miałem dopiero 19 lat. Z dnia na dzień musiałem stać się mężczyzna choć tak naprawdę w tamtym okresie miałem „pstro" w głowie jak każdy nastolatek.
W 2007 roku postanowiłem wraz z dziewczyną i naszą córka wyjechać z kraju za poszukiwaniem lepszego życia.Mieszkałem poza granicami Polski prawie 11.
Drogi moje i mojej partnerki życiowej rozeszły się kilka lat temu .Moja córka obecnie przebywa z mamą na terenie UK. Mamy z córką świetny kontakta fakt iż nie ułożyło się pomiędzy mną A partnerka niestety to tak w życiu bywa.
Będąc w Anglii, nie mogłem ani na chwilę rozstać się z muzyką. Występowałem w weekendy w angielskich pubach a w tygodniu pracowałem jako logistyk w firmie produkcyjnej kapsułki z kawą do ekspresów do parzenia kawy. Brałem również udział w castingach do programów muzycznych w angielskiej telewizji.
W życiu miałem również ciężkie chwilę, pewnego dnia zostałem ciężko pobity czego skutkiem było podwójne ciężkie złamanie szczęki oraz krwiak na mózgu. Na szczęście muzyka czyni Cuda i to „ ona „ pozwoliła mi tak naprawdę szybko wrócić do pełnego zdrowia wbrew rokowaniom lekarzy.
Prowadzę również swój kanał na platformie YouTube, gdzie umieszczam różne covery utworów jak i swoje autorskie piosenki – serdecznie zapraszam na mój kanał.
Największy sukces w programach telewizyjnych jaki udało mi się osiągnąć to występ w wielkim finale programu „ AllTogetherNow–Śpiewajmy Razem” w 2019 roku.Od najmłodszych lat marzyłem o występie w programie „ Szansa na sukces” , ponieważ był to jedyny oraz najpopularniejszy w moich czasach program muzyczny, w którym można było pokazać swoje możliwości wokalne i mieć ogromną przyjemność wystąpić przed gwiazdami polskiej muzyki. Występowałem na kilku weselach, oraz małych eventach. Nigdy nie uczęszczałem do żadnych szkół muzycznych więc jestem stu procentowym samoukiem. To że nie uczęszczałem do żadnej szkoły muzycznej nie stanęło na przeszkodzie temu aby nauczyć się grać na instrumentach takich jak np. Ukulele oraz klawisze.
Oprócz muzyki która jest dla mnie na pierwszym miejscu mam również inne pasje, jedną z nich jest projektowanie oraz wykonywanie różnych rękodzieł między innymi stoły z żywicy epoksydowej jak również ogrodowe ozdoby np. mini fontanny. Moją kolejną pasją jest jazda motocyklem i wędkarstwo jak również akwarystyka.

Opracował: MTV24.TV 2020
Foto: Jakub PyrdekAutor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica