Casting dla mężczyzn do spektaklu Teatru Robotniczego

Casting dla mężczyzn do spektaklu Teatru Robotniczego
Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu, działający pod patronatem MOK ogłasza casting dla mężczyzn w wieku 45 – 55 lat do przygotowywanej klasycznej komedii kostiumowej. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w poniedziałek, 1 grudnia.

Amatorski Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego ma bogatą, ponad 90. letnią tradycję. Został założony przez nowosądeckich kolejarzy we wrześniu 1922 roku. Od 1957 roku nosi imię Bolesława Barbackiego, malarza, reżysera, scenografa i aktora, a także współtwórcy przedwojennego Towarzystwa Dramatycznego w Nowym Sączu. Działa pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.
   Obecnie, w związku z przygotowaniami do realizacji klasycznej komedii kostiumowej, poszukuje mężczyzn w wieku 45 – 55 lat, średniego lub wysokiego wzrostu. Spotkanie z kandydatami do występów na amatorskiej scenie teatralnej – z bogatymi, prawie stuletnimi tradycjami – odbędzie się w dniu 1 grudnia br. (poniedziałek) o godz. 17.00 w Sali Kameralnej MOK – Al. Wolności 23.

(MK) fot. aut.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: MOK Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica