EVENT IMPERIUM KOBIET I FUNDACJI SUKCES "PRZEDSIĘBIORCZA MAMA" poleca:MAŁOPOLSKIE.TV

EVENT IMPERIUM KOBIET I FUNDACJI SUKCES "PRZEDSIĘBIORCZA MAMA" poleca:MAŁOPOLSKIE.TV
foto:imperium Kobiet
EVENT IMPERIUM KOBIET I FUNDACJI SUKCES "PRZEDSIĘBIORCZA MAMA" poleca; Małopolskie.TVWczoraj, w Klubie Kultury Saska Kępa w Warszawie odbył się wyjątkowy event, zorganizowany przez magazyn Imperium Kobiet i Fundację SUKCES pod hasłem "PRZEDSIĘBIORCZA MAMA". Pomysłodawczynią imprezy była Pani Wita Meczew- Bardecka, prezes Fundacji SUKCES, zaś akcję wsparła i poprowadziła redaktor naczelna Imperium Kobiet i Law Business Quality - Ilona Adamska.

Na evencie spotkały się aktywne zawodowo matki, które ze swoich pasji uczyniły sposób na życie i zarabianie. Kobiety podzieliły się swoją historią z innymi, aby pomóc im uwierzyć we własne możliwości, pozytywnie zainspirować i zmotywować do działania.

Celem wydarzenia było wypromowanie aktywnych postaw poprzez pokazanie wzorców godnych do naśladowania. Przedstawienie sylwetek i historii ambitnych bohaterek, które skupiły się na swoich zainteresowaniach i na nich zbudowały sukces zawodowy i społeczny.

Wczorajsze wydarzenie miało za zadanie uświadomić wszystkim mamom jak ważny jest talent, silna wola, odwaga i determinacja w działaniu.

Loterię wizytówkową poprowadził znany prezenter telewizyjny- Ryszard Rembiszewski. W trakcie eventu wystąpił Tomek Martyński - solista grupy SUNSET STRIP. Na scenie pojawił się z finalistką programu X FACTOR - Moniką Kubasiewicz. Atrakcją był również występ tancerzy z Gaba Dance Studio- Łukasza Cacko i Barbary Dyba.

- To był niezwykle udany event, pełen wzruszających opowieści i historii kobiet, które po urodzeniu dziecka nie mogły znaleźć pracy. Postanowiły założyć własny biznes i ... zarabiać na swoich pasjach. - mówi Ilona Adamska, prowadząca spotkanie.

- Wraz z organizatorami - FUNDACJĄ SUKCES - dziękujemy Pani Marszałek Sejmu Ewie Kopacz, za piękny list skierowany (i odczytany podczas eventu) do wszystkich przedsiębiorczych mam. Patronom honorowym: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Burmistrzowi Dzielnicy Praga- Południe p. Tomaszowi Kucharskiemu, Stowarzyszeniu Kongres Kobiet a także patronom medialnym: Imperium Kobiet, Law Business Quality, Mamopracuj.pl i Radiu RDC. - dodaje Adamska.

fot. Archiwum Imperium Kobiet
Opracował  : M&A MEDIA  /  MUSIC MEDIA PRESS
Współpraca  z Małopolskie.TV   "Muzyczne Lato 2014" ( 22.VI - 23.IX.2014 ) Ośrodek Wypoczynkowy "WIKTOR"  i rozlewnia wody mineralnej  "MUSZYNA" - firma "CECHINI" .
Partner  medialny : IMPERIUM KOBIET , LBQ , TEELWIZJA ITV  , TEELWIZJA  MAŁOPOLSKIE.TV

Komentarze

2014-05-26 16:31:22 - Sławek M.E.A ip:37.31.120.126
Przepraszam za drobiazg. Jak ktoś coś pisze publicznie na jakiś temat. To proszę - bez błenduf. Jak ktoś ma z tym problemy -są programy które pomagają uniknąć błędów. Ciekawe gdzie była jakaś TV. Byłem tylko (lub aż) godzinę i nie widziałem żadnego reportera. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica