Festiwal Piękna 2018 zawita w Krynicy-Zdroju już po raz czwarty

Festiwal Piękna 2018 zawita w Krynicy-Zdroju już po raz czwarty
Piękne kobiety i przystojni mężczyźni z całego świata zaprezentują się przez trzy dni w Konkursie Piękna 2018 na scenie w Hali Lodowej MOSiR w Krynicy-Zdroju.

W piątek 7 grudnia 80 pięknych kobiet z krajów całego świata, będzie walczyć o tytuł Miss Supranational 2018. W konkursie Polskę reprezentować będzie Magdalena Bieńkowska Miss Polski 2015.

    W sobotę 8 grudnia o tytuł Mister Supranational rywalizować będzie 44 mężczyzn. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2017 Jakub Kucner, który reprezentował również Polskę w konkursie Mister Global w Singapurze, gdzie zdobył tytuł drugiego V-ce Mistera Global 2018.

     Natomiast w niedziele 9 grudnia z 28 najpiękniejszych kobiet wybrana zostanie Miss Polski 2018. Małopolskę reprezentować będzie Kinga Wawrzyniak. Do tej pory panującą Miss Polski jest Kamila Świerc, pogodynka z Opola. To ona przekaże w finale koronę najpiękniejszej Polce roku 2018. Galę finałową Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

    Podczas konkursu wystąpią: Blue Cafe, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Margaret, Mateusz Ziiółko, Monika Urlik, Electric Girls, Riya Sokół., Mateusz Łopaciuk, Anna Karwan i inni.

Konkurs Piękna 2018 transmitować będzie Telewizja Polsat.

Andrzej Gulewicz
 
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica