Finał 9. edycji Festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie”

Finał 9. edycji Festiwalu "Muzyka Zaklęta w Drewnie"
Małopolska Organizacja Turystyczna ma przyjemność zaprosić na finał 9. edycji Festiwalu "Muzyka Zaklęta w Drewnie". 30 sierpnia o godz. 18:00 przy Willi Koliba - Muzeum Stylu Zakopiańskiego w Zakopanem wystąpi Kapela Hanki Wójciak w programie "Znachorka".

      Przez letnie miesiące mieliśmy okazję podziwiać znakomitych artystów w czasie 13 koncertów "Muzyki Zaklętej w Drewnie". W niemal każdą letnią niedzielę na Szlaku Architektury Drewnianej w różnych częściach Małopolski rozbrzmiewała muzyka. Finał 9. edycji festiwalu odbędzie się przy jednym z najciekawszych zabytków Szlaku - willi Koliba w Zakopanem.
       Szczegółowe informacje w załączeniu oraz na stronie: www.drewniana.malopolska.pl/?page=muzyka
Wydarzenie na portalu facebook: https://www.facebook.com/events/1581942372028312/

Do końca września zapraszamy na Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce! Położone w niedalekiej od siebie odległości drewniane perełki tworzą niepowtarzalny Szlak, którego największym atutem jest różnorodność. Wśród 253 drewnianych obiektów aż 8 świątyń zostało wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO.
      Każdy, kto zechce zanurzyć się w tym świecie, ma wyjątkową do tego okazję. W roku 2015 Małopolska Organizacja Turystyczna otworzyła 79 obiektów, w których czekają przewodnicy bezpłatnie oprowadzający turystów. Więcej informacji: www.drewniana.malopolska.pl

Serdecznie zapraszamy,
Małopolska Organizacja Turystyczna

Małopolska Organizacja Turystyczna
Rynek Kleparski 4/13
31-150 Kraków
tel.: 12 421 16 04
tel./fax: 12 421 15 36

MTV 24

Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica