IMPERIUM KOBIET otwarło swój klub media patronat MTV24.TV

IMPERIUM KOBIET otwarło swój klub  media patronat MTV24.TV
Ilona Adamska i jej Klub Imperium Kobiet
21 sierpnia w salonie Primavera Furniture w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Imperium Kobiet. Magazyn Law Business Quality był patronem medialnym wydarzenia.


– Klub nie jest oczywiście nowatorską inicjatywą, ponieważ tego typu klubów istnieje całe mnóstwo. Nam jednak zależy na specyficznym, zupełnie innym charakterze naszych spotkań. Ma być na luzie, jak na spotkaniu z przyjaciółką. Do tego muzyka na żywo, wyborne prosecco i niekończące się rozmowy, wzajemna wymiana kontaktów, dyskusje na wybrany temat. – wyjaśnia Ilona Adamska, red. naczelna IK.

Klub ma za zadanie integrować i wspierać Czytelniczki magazynu Imperium Kobiet. Redakcja chce cyklicznie, raz w miesiącu, organizować spotkania z wyjątkowymi kobietami w największych miastach Polski. Kolejne wydarzenia – w Krakowie i Poznaniu.

Imperium Kobiet to ekskluzywny magazyn kierowany do kobiet 30+, ceniących w życiu najlepsze wartości. Kobiet odważnych, poszukujących, które mają poczucie własnej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata. Magazyn dostępny jest w sieci Empik, Eurokiosk, Art Press oraz na publio.pl

Więcej na www.ikmag.pl
fot. Piotr Wroniewicz

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Poleca: Muzyczne Lato 2015 MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica