Kabaret Młodych Panów rozśmieszył do łez….

Kabaret Młodych Panów rozśmieszył do łez….
Kabaret Młodych Panów na scenie Pijalni Głównej doprowadził wczoraj (24 stycznia) publiczność do łez ze śmiechu swoimi licznymi skeczami, w tym między innymi o przyjmowaniu kandydatów do służby policyjnej i zakupach kobiet w centrach handlowych.

Kabaret Młodych Panów występuje w składzie Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk. Premierowe wystąpienie kabareciarzy na scenie odbyło się ponad 10 lat temu w Rybniku, w ramach IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK. Od tej pory artyści rozśmieszają do łez publiczność, od najmłodszych do najstarszych. Zawsze gromadzą tłumy, tak jak było w Krynicy – Zdroju. Ich skecze charakteryzuje humor społeczno – obyczajowy, z dużą dawką ironii oraz dystansem do tego, co aktualnie się dzieje.
      Kabaret Młodych Panów wystąpił na zaproszenie organizatorów wydarzenia „Krynica – Źródłem Kultury”, zimowego cyklu skierowanego do odbiorców z całej Małopolski, a także gości i turystów przebywających na Sądecczyźnie. Oferta wpisuje się w oczekiwania różnych grup odbiorców, młodszych i starszych. Organizatorzy: Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A., UM Krynica – Zdrój oraz firma „Especto”.

  Małgorzata Kareńska 

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica