Konkurs Opowiedz Nam Swoją Historię

Konkurs Opowiedz Nam Swoją Historię
Każdy z nas przeżył w swoim życiu coś, czym warto się podzielić. Seniorzy mają tych historii wiele, nie zawsze jednak mają komu je opowiedzieć. Dlatego konkurs Opowiedz Nam Swoją Historię stwarza taką możliwość i dzięki temu staje się platformą do wymiany doświadczeń, z których będą mogły korzystać różne pokolenia. Opowieści seniorów niosą za sobą wielką wartość: edukacyjną, społeczną, rozrywkową, a także integracyjną. Integracyjną, ponieważ przez konkurs pragniemy nie tyko zaktywizować osoby starsze, ale również przekonać młodych ludzi, aby to oni namówili swoje babcie i swoich dziadków, by wzięli udział w konkursie i opowiedzieli historię.

 

            Konkurs trwa w okresie 31 lipca - 10 listopada. W tym czasie każda osoba, która nagra filmik (5-7 minut) lub opisze swoją historię (1-2 strony  + zdjęcie), może ją przesłać w formie elektronicznej na adres glos.seniora@manko.pl lub pocztą na al. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków. Oprócz atrakcyjnych nagród (zwycięzca otrzyma voucher dla dwóch osób na tygodniowy pobyt w Uzdrowisku Nałęczów), zwycięskie filmiki zostaną zaprezentowane podczas Małopolskiego Dnia Seniora, który odbędzie się w Krakowie.

 

            W Opowiedz Nam Swoją Historię włączyli się również znani seniorzy, m.in. aktorka i modelka Helena Norowicz oraz Aleksander Dobra, podróżnik, który jako pierwszy człowiek przepłynął samotnie kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent. Poniżej przedstawiamy filmik z Jego historią. Możecie się na niej wzorować i przesyłać nam swoje opowieści.

 

www.youtube.com/watch?v=kV8MxX9LZL8

 

Czekamy z niecierpliwością na Wasze historie i na Wasze zgłoszenia.

 

www.glosseniora.pl/news/2015/07/opowiedz-nam-swoja-historie

Autor: Stowarzyszenie MANKO

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica