Księgarnia Drzewiec promuje wysmakowaną literaturę dziecięcą.

Księgarnia Drzewiec promuje wysmakowaną literaturę dziecięcą.
 W Nowych Łazienkach Mineralnych powstała wyjątkowa księgarnia "Drzewiec".  To miejsce z klimatem, promujące dobrą książkę dziecięcą, która pozwoli młodemu czytelnikowi oswajać się z estetyką wysmakowaną zarówno pod względem ilustracji jak i treści.

„Wybraliśmy to miejsce, aby było inne niż pozostałe. Takie miejsce z klimatem ciepła, do którego będą przychodzić rodzice z dziećmi. Będziemy dbali o to, by sprzedawane przez nas książki były z górnej półki, a lustratorzy byli znani i cenieni. Zrobimy wszystko, aby mały człowiek oswajał się z estetyką książki zupełnie inną niż masowa, ogólnie dostępna. Do sprzedaży będą wystawiane książki „wysmakowane”, zarówno w szacie graficznej, jak również w treści. Mamy nadzieję, że uda się nam właśnie takie publikacje wypromować"  – powiedziała Magdalena Kraszewska - Kot, właścicielka książnicy.
    Księgarnia ma piękny wystrój wewnętrzny, można usiąść i spokojnie pooglądać książki, przed ich zakupem. Oprócz wyjątkowych książek oferuje audioboki, różnego rodzaju gry oraz kursy i warsztaty dla dzieci.
 
Red. Fot. Andrzej Gulewicz


 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica