Muszyna. „A ja lubię śpiewać”. Koncert Violi Marcinkiewicz.

Muszyna. "A ja lubię śpiewać". Koncert Violi Marcinkiewicz.
W Muzeum Regionalnym Państwa Muszyńskiego z recitalem wystąpiła Wiola Marcinkiewicz, finalistka "Must be the music". Za kilka dni (25 stycznia) weźmie udział w castingu do drugiej edycji X Factor.

Koncert zatytułowano „A ja lubię śpiewać”, bo - jak twierdzi Wioletta „Muzyka i śpiew to całe moje życie”. Nie kończyła szkoły muzycznej, ale - jak wyznaje - chciałaby pobierać naukę u profesjonalistów. Na scenie zadebiutowała już w wieku sześciu lat piosenką „Tato nie pij”, zdobywając pierwsze miejsce. Podczas Gminnego Przeglądu Piosenki Polskiej 2008 zaśpiewała piosenkę „List do Boga” i została laureatką. Zajęła też m.in. trzecie miejsce na PADDiM 2011. Zaprezentowała wtedy utwór „Brzydcy” z repertuaru Grażyny Łobaszewkiej.  
    Pełna temperamentu, dynamiczna, ekspresyjna i utalentowana Wiola Marcinkiewicz (makijaż w stylu Amy Winehouse) zaśpiewała m.in. swój ulubiony utwór „I will always love you” z repertuaru Whitney Houston. Nie zabrakło też „Pod papugami” i „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, a także własnej kompozycji. Wokalistce towarzyszyli: Anna Mikrut, zdobywczyni drugiego miejsca w PADDiM oraz - związany m.in. z metalowym zespołem „Optyma” - Michał Natkański, pianista, gitarzysta, perkusista i wokalista, a także autor własnych kompozycji. Na koncert zaprosili Muzeum Regionalne Państwa Muszyńskiego i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie.
 
Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica