Natalia Opyrchał dla widzów MTV24.TV "2019" i "Muzyczna Zima 2019"

Natalia Opyrchał dla widzów MTV24.TV  "2019"  i "Muzyczna Zima 2019"
Natalia Opyrchal
"Kto pomoże Mi" to debiutancki singiel młodej wokalistki ,który przeciera muzyczne szlaki Natalii Opyrchał . Świąteczny prezent dla naszych widzów , dziesięć specjalnych kalendarzy na 2019 rok , który promuje działania Fundacji Przeciw Przemocy w Rodzinie ( www.przeciwprzemocy.pl ) .

Natalia będzie już w styczniu promowała swój singiel "Kto pomoże MI" , na którym znajdzie się też specjalnie dla mediów , fanów , i członków DEE JAY MIX CLUB w ręce które singiel trafi premierowe nagranie zatytułowane " Kiedyś przyjdzie taki czas"

W ramach "Muzycznej Zimy 2019" zostanie zarejestrowany mini recital dla telewizji MTV24.TV , Natalia Opyrchał będzie gościem specjalnym na jubileuszowym koncercie z okazji 55 lecia pracy artystycznej HALINY FRĄCKOWIAK ( luty 2019 ) .

Aby zdobyć jeden z dziesięciu kalendarzy wraz z autografem należy w okresie 23.12.do 31.12.2018 zagłosować na aktualny przebój "Kto pomoże Mi" znajdujący się na TOP 20 PL HITS .

Głosy wysyłamy na adres : malopolskatv@interia.pl , w temacie wpisujemy NATALIA OPYRCHAŁ , w treści tytuł piosenki na którą głosujemy , podając imię i nazwisko, miejscowość z której głos został wysłany.

Z pośród wszystkich głosów rozlosujemy dziesięć osób , o nagrodzie poinformujemy zwrotnym mailem .

Zdrowych pogodnych , radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla widzów MTV24.TV

Opracował : MTV24.TV
Współpraca : FONOMEDIA GROUP
Foto : Fonomedia Group / Natalia Opyrchał
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica