Nowy Sącz. Marzysz o koronie Miss Polski? Castingi wkrótce!

Nowy Sącz. Marzysz o koronie Miss Polski? Castingi wkrótce!
Chciałabyś zdobyć koronę Miss Polski? Pójść w ślady Katarzyny Krzeszowskiej i zostać najpiękniejszą Polką 2015 roku? Dwa castingi dla kandydatek do konkursu Miss Polski Ziemi Sądeckiej, 17 i 18 kwietnia (piątek i sobota) odbędą się w Nowym Sączu.

Jeśli masz 18 – 24 lata i mierzysz minimum 170 cm, możesz spróbować swoich sił w wyborach Miss Polski 2015. Nie zapomnij wziąć ze sobą kostiumu kąpielowego i szpilek! Dwa castingi dla kandydatek odbędą się w Nowym Sączu: 17 kwietnia (piątek, od 18 do 20) w Galerii „Trzy Korony” i 18 kwietnia (sobota, od godz. 12 do 14) w Miejskim Ośrodku Kultury.
    Wybory Miss Polski organizowane są od 25 lat. Zwyciężczyni reprezentuje Polskę na Miss World. Pierwszą w historii konkursu Miss Polski została Ewa Szymczak. W 2012 roku koronę zdobyła Katarzyna Krzeszowska z Krynicy – Zdroju. W ubiegłym roku, 7 grudniu wybory Miss Polski 2014 odbyły się pod Górą Parkową. Najpiękniejszą panną została wtedy Ewa Mielnicka z Ostrołęki. Wszelkie pytania pod numerem telefonu: 660 300 901. Właścicielem marki jest Missland Sp. z o.o.

(MK)
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica