PADDiM. Grand Prix dla Jagody Barciszewskiej.

PADDiM. Grand Prix dla Jagody Barciszewskiej.
W Pijalni Głównej (1 czerwca) wystąpili laureaci Przeglądu Artystycznego Dorobku Dzieci i Młodzieży 2011. Grand Prix otrzymała Jagoda Barciszewska, która zaprezentowała swoje talenty w kategorii śpiew i recytacja.

Młodzi artyści rywalizowali w kategoriach: śpiew, śpiew i taniec, teatr i śpiew, gra na instrumencie oraz kabaret. Jury w składzie: Jan Kazimierz Siwek (poeta, satyryk, autor tekstów piosenek), Jan Jakub Należytego (satyryk, pieśniarz i kompozytora), Anna Horoszko (artysta plastyk), Ewa Lorska(aktorka i piosenkarka) i Andrzej Dudycz (muzyk) Grand Prix przyznało Jagodzie Barciszewskiej. Laureatka wystąpiła w dwóch kategoriach: śpiew i recytacja. Jurorzy docenili jej talent aktorski, wrażliwość poetycką i zdolności wokalne. W koncercie laureatów wystąpiły też : „Kruszynki z Muszynki”, które zaprezentowały „Dzień Smerfów” (I nagroda, 3- 6 lat). Oprócz nich na scenie pojawili się : Klaudia Szczypta, która zaśpiewała piosenką „Był sobie strach” (I nagroda, 7 – 13 lat), a także zespoły taneczne: „Fuks” (II nagroda) i „Rytmiks” (III nagroda).
    W kategorii wiekowej 13- 16 lat I nagrodę otrzymała Karolina Zygmunt, która wykonała piosenkę „Moknie w deszczu diabeł”. W najstarszej grupie wiekowej nagrody przypadły zespołom tanecznym: „Butterfly Crew” i „Miniatury” (I nagroda) oraz muzycznemu „Studio Legal” („Non stop progress”, II nagroda). III nagrodę w tej kategorii otrzymała Wioletta Marcinkiewicz za piosenkę „Brzydcy”.
 
Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica