Patronat MTV24.TV : IV GALA LWICE BIZNESU 2018 - NAGRODZENI ( 03.12.2018 r )

Patronat MTV24.TV :  IV GALA LWICE BIZNESU 2018 - NAGRODZENI ( 03.12.2018 r )
Ilona Adamska i Hubert Borecki
Ponad 200 osób pojawiło się w poniedziałkowy wieczór w hotelu Mercure Warszawa Grand na finale 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU. Wśród Gości wypatrzyliśmy znane i lubiane gwiazdy, m.in. Anię Wyszkoni, Monikę Zamachowską, Grażynę Wolszczak, Dominikę Gwit, Bartka Kasprzykowskiego, Mateusza Damięckiego, Annę Korcz, Tomasza Luberta, Joannę Racewicz, Monikę Janowską i Tamarę Arciuch.

Artystom i aktorom przyznano specjalne nagrody – statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU za niesienie pomocy potrzebującym, angażowanie się w akcje społeczne i charytatywne. A kto zdobył w tym roku tytuł LWICY I LWA BIZNESU 2018?

Przedstawiamy pełną  litę tegorocznych  nagrodzonych  :

Podajemy oficjalne wyniki:

LWICE BIZNESU 2018

 1. JOANNA ADAMIAK (Kategoria Public Relations)

Prezes i współwłaścicielka agencji PR Face it! Ekspert z 10-letnim doświadczeniem w branży komunikacyjnej. Pracowała m.in. jako rzecznik prasowy i PR manager kanałów TV: kuchnia+ i DOMO+.

 1. JOANNA POKRZYK (Kategoria Marketing)

Dyrektor ds. marketingu w firmie dietering.com. Magister politologii i psycholog sprzedaży. Prowadzi działania marketingowe firmy, odpowiada m.in za strategie sprzedażowe firmy, wprowadzenie nowych produktów na rynek, działania promocyjno-reklamowe oraz wizerunek firmy.

 1. EWELINA KORSZUN (Kategoria Optyk)

Właścicielka salonów optycznych w Zielonej Górze, Nowej Soli i Żarach. Działalność gospodarczą prowadzi z wielką pasją. Niezwykle ambitna, wie czego chce od życia. Uwielbia podejmować ryzyko, które motywuje ją do dalszego rozwoju. Z chęcią angażuje się w pomoc potrzebującym jako wolontariusz i sponsor wielu akcji charytatywnych.

 1. MARTA BANASZEK (Kategoria Projektantka Roku)

Z wykształcenia jest ekonomistką. Od ośmiu lat związana z branżą finansową. Praca zawodowa nie przeszkadza jej jednak w realizowaniu pasji, jaką jest moda. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie są pomocne w tworzeniu własnego biznesu. Tworzy markę modową Marta Banaszek.

 1. KATARZYNA DZIUBAŁKA (Kategoria Networking)

Właścicielka marki Wielka Wymiana Kontaktów – cyklu spotkań networkingowych w Polsce i za granicą, których zorganizowała już ponad 140. Jej biznesowe życie właśnie zatoczyło koło. W ciągu 5 lat przeszła drogę od uczestniczki Szkoły Liderek do właścicielki tego przedsięwzięcia. Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową. Jest również bohaterką książki „Liderki”.

 1. ANNA GODEK (Kategoria Rozwój Przemysłu Kosmetycznego)

Właścicielka i dyrektor zarządzająca firmy Polcharm. Od 1989 roku działa w obszarze i na rzecz jednej branży – polskiego przemysłu kosmetycznego. Nieprzerwanie od 2007 roku wydawca kwartalnika branży kosmetycznej COSMETIC REPORTER. Kiedyś również kwartalnika modowego branży fryzjerskiej Top Professional.

 1. JOANNA PREISNER (Kategoria Hotelarstwo)

Prawnik z wykształcenia, dekorator wnętrz z zamiłowania, hotelarz z pasji, pisarka w wolnych chwilach, mama trójki dzieci z wyboru. Wraz z mężem, swoją pasję do architektury przelali w budowę  magicznego miejsca – Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Współautorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”.

 1. DOROTA LANGE (Kategoria Akademia Wizażu)

Wizażystka i charakteryzatorka, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Teatralno-Filmowej Marii Ewy Dziewulskiej w Warszawie. W branży od ponad 20 lat. Od 2016 r. prowadzi szkołę wizażu i charakteryzacji Make Up Akademy By Dorota Lange.

 1. KINGA ROTH PEREK (Kategoria Moda)

Od 20 lat konsekwentnie rozwija markę Kaskada, której początki to jedynie para własnych rąk i głowa pełna planów na przyszłość. Dziś w swoim przedsiębiorstwie zatrudnia kilkadziesiąt osób – fachowców, którzy jak zawsze podkreśla, stanowią siłę jej firmy.

 1. IWONA TRĘDOWSKA (Kategoria Architektura)

Właścicielka firmy MOTI INVESTMENT a także studia Trędowska Design. Zajmuje się tworzeniem i realizacją projektów domów w pełnym zakresie – od pomysłu, aż po klucz. Prezes i fundator Fundacji Spełnij Jedno Marzenie, która co roku organizuje akcję „LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA”.

 1. AGATA WOJCIK (Kategoria Nieruchomości)

Informatyk ekonomiczny z ponad 12 letnim stażem, specjalizuje się w marketingu internetowym. Jej pasją są podróże i to właśnie z pasji zrodził się biznes – obecnie łączy pasję do podróży, z pracą zawodową. Jest właścicielem i dyrektorem Luxury Dream Homes – brytyjskiej firmy prowadzonej wraz z siostrą. Z Polski pośredniczy w zakupie nieruchomości na Mauritiusie.

 1. BARBARA ŁUKASIAK (Kategoria Wnętrze i Design)

Z wykształcenia: hotelarz, z doświadczenia: doradca finansowy z ponad 10-letnim stażem pracy w instytucjach finansowych w Polsce i USA, z pasji: dyrektor handlowy i doradca inwestycyjny w branży wyposażenia wnętrz. Od 2013 roku jest Dyrektorem Handlowym w firmie Muraspec Sp z o.o. (producent tapet obiektowych).

 1. MILENA SINACKA (Kategoria IT)

Kobieta orkiestra, która nie lubi się nudzić, obecnie jest Dyrektorem Marketingu i Sprzedaży w firmie informatycznej e-BI, przedstawicielem ubezpieczeniowym w firmie Nationale Nederlanden, prowadzi własną firmę „Wsparcie od kołyski”, która organizuje zajęcia dla niemowląt i dzieci „Efekt Mozarta”. Pomaga firmom w działaniach marketingowych na Facebooku.

 1. JOANNA WITWICKA (Kategoria Stomatologia)

Lekarz stomatolog i protetyk, właścicielka butikowej kliniki stomatologicznej Den-Med. Od ponad 20 lat dba o uzębienie swoich pacjentów. Miła, rodzinna atmosfera oraz lekarze pracujący na najlepszym sprzęcie medycznym to wyróżniki gabinetu, który świadczy usługi, m.in. ze stomatologii zachowawczej, protetyki, czy implantologii.

 1. JOANNA IWANOWSKA -NIELSEN (Kategoria Zarządzanie / Nieruchomości)

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu Business To Business oraz Business To Consumer, przede wszystkim w sektorze nieruchomości. Obecnie jest Członkiem Rady Nadzorczej duńskiej spółki giełdowej CEMAT AS, a także Członkiem Zarządu WildaNova oraz Partnerem Zarządzającym Nolta Career Experts. Jest współwłaścicielem i członkiem zarządu KOJLI RII) zarządzającego kilkuset hektarami komercyjnych lasów w Szkocji i Estonii.

 1. KAMILA GUTOWSKI (Kategoria Rekrutacje)

Współwłaścicielka agencji pracy Skills Net, bizneswoman oraz żona i matka czwórki pociech. Inspiratorka zmian, trenerka i mówca motywacyjny. Agencja pracy Skills Net, która funkcjonuje od 2010 roku specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych oraz wynajmie wykwalifikowanego personelu dla partnerów w branży hotelarsko-gastronomicznej.

 1. MONIKA NIŻNIK (Kategoria Promocja Zdrowia)

Prężna bizneswoman, Senior Manager największej na świecie firmy aloesowej  Forever Living Products, dla której z sukcesami buduje rynek w Polsce i za granicą. Właścicielka Aloesowego Centrum Zdrowia w Łodzi, w którym organizuje spotkania i warsztaty dla kobiet. Od 2014 roku uczy kobiety przedsiębiorczości i wspiera je w budowaniu ich własnej niezależności finansowej. Laureatka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza woj. łódzkiego 2016 oraz nominowana do nagrody Dziennika Łódzkiego – Człowiek Roku 2017.

18.  KAROLINA GORCZYCA-BARSZCZEWSKA (Kategoria Prawo)

Adwokat działający w obszarze prawa rodzinnego i cywilnego oraz zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym szczególnie dotyczących prawa pracy, własności intelektualnej oraz prawa handlowego. Prowadzi kancelarię adwokacką w Krakowie. Doktorantka na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 1. KATARZYNA PASKUDA (Kategoria Fotografia)

Redaktor naczelna Magazynu Gentleman, redaktor prowadząca portalu Photo Culture, znana i ceniona fotograf, pomysłodawczyni i autorka charytatywnych kalendarzy Szlachetna Kobieta. Z branżą mediów związana od 20 lat. Współpracuje z największymi polskimi gwiazdami show biznesu.

 1. ANNA EWA SUSKA (Kategoria Inspiracja Biznesowa Roku)

Trener biznesu, biznes mentor, specjalista od personal brandingu,ekspert motywowania i inspirowania ludzi, lider, wizjoner, współwłaścicielka firm z branży ekonomicznej, budowlanej, sprzątającej i konsultingowej. Autorka książek „MLM bez tajemnic” i „Efektywny Biznes” oraz ebooka “5 Kroków do zbudowania własnej marki osobistej”. Współautorka projektu Suska&Tukiendorf biznes and sport camp na Majorce.

 1. KATARZYNA PAWLIKOWSKA (Kategoria Promocja Kobiet w Biznesie)

Europejska pionierka w zakresie wprowadzania kobiecych kodów komunikacji oraz wykorzystywania potencjału płci w podnoszeniu efektywności zarządzania, marketingu i sprzedaży. W 2007 r. założyła Garden of Words pierwszą w Polsce i jedną z pierwszych na świecie, agencję komunikacji marketingowej uwzględniającą kobiece kody komunikacji. Charyzmatyczna liderka i mówczyni, która motywuje kobiety w biznesie, pokazując im jak własne ograniczenia mogą stać się siłą napędową zmiany i sukcesu. Gościnny wykładowca w Instytucie Socjologii i Filozofii Polskiej Akademii Nauk.

 1. KATARZYNA JAKUBOWSKA (Kategoria Catering Dietetyczny)

Założycielka firmy Koper Field oferującej wyjątkowe i smaczne potrawy każdemu, kto stawia na jakość i różnorodność smaków. Pasjonatka gotowania, ukończyła studia magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja – specjalność zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii.

 1. ALEKSANDRA STEFANIK (Kategoria Handel Zagraniczny)

Pasjonatka i miłośniczka kultury Japonii, wielbicielka japońskich zielonych herbat, z czego znają ją przyjaciele i klienci, szczególnie kucharze sushi. Założycielka i Prezes firmy KOKORO SMAKI JAPONII Sp. z o.o., działającej na polskim rynku od 12 lat.

24. AGNIESZKA BOJDA (Kategoria Trener Biznesu)

Na co dzień związana z Arche Consulting, gdzie pracuje jako Business Development Director. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską oraz przedsiębiorcami, a także z tymi, którzy chcą dokonać w swoim życiu zmian zawodowych. Jest przedsiębiorcą, trenerem, headhunterem i konsultantką. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania oraz socjologii.

 1. AGNIESZKA MACIEJCZYK (Kategoria Finanse i Księgowość)

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale matematyka. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Obecnie kończy studia podyplomowe na doradcę podatkowego. Prowadzi kancelarię rachunkową obsługującą ponad 100 podmiotów.

 1. SYLWIA ŻUBER (Kategoria Rozwój Osobisty)

Jest absolwentką Andragogiki i Edukacji Ustawicznej Uniwersytetu Warszawskiego oraz The Coaching Academy w Anglii, gdzie uzyskała dyplom z wyróżnieniem. Jej pasją jest rozwój osobisty, którym zajmuję się już od 10 lat. Stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach w Polsce i w Anglii.

 1. KATARZYNA STECZKOWSKA (Kategoria Beauty)

Stylistka paznokci, założycielka marki La Première, jednego z najlepszych salonów Beauty w Polsce oraz akademii dla stylistów paznokci. Od wielu lat szkoli nowych adeptów sztuki zdobienia paznokci. Autorka artykułów w pismach branżowych, organizatorka pokazów, warsztatów, gdzie przekazuje swoje doświadczenia z prowadzenia salonów w Polsce.

 1. MAGDALENA KARPIK-ADAMSKA (Kategoria Edukacja)

Założycielka i Szefowa Centrum Edukacyjnego Żelazna. Od ponad 20 lat na rynku. W swojej karierze zawodowej przeprowadziła kilkaset projektów szkoleniowych adresowanych zarówno do biznesu jak i administracji publicznej. Propagatorka Koncepcji „KOMPETENCJA JEST …. KOBIETĄ”.

 1. PAULINA SKWIERZ (Kategoria Stylizacja Rzęs)

Właścicielka salonu urody Paula Arte specjalizującego się w stylizacji rzęs. Ponad 2 lata temu zrezygnowała z pracy w korporacji, aby w końcu zrealizować swoje marzenia i spełniać się artystycznie. Medalistka międzynarodowych mistrzostw stylizacji rzęs 2018. Stworzyła od podstaw swoją markę Paula Arte – Artistic Soul, która w 2018 r. została uhonorowana statuetką Orły Kosmetyki w kategorii wybór klienta.

 1. MAGDALENA SZYMAŃSKA (Kategoria Działalność Artystyczna)

Stworzyła od zera dwie marki, muzyczną: Sound Fusion i pogrzebową: Skrzydlate Anioły.
Jest skrzypaczką, która od ponad 7 lat zdobywa serca publiczności podczas wydarzeń, zarówno biznesowych, jak i okolicznościowych. Jako skrzypaczka jest związana z branżą pogrzebową od 19 lat.

 1. MAGDALENA CAL-KAMIŃSKA (Branża Wellness & SPA)

Założycielka LOŻY KOBIET SUKCESU, właścicielka sieci hotelowych spa BALTIQA DAY SPA, BALTICA CLINIC oraz BALTIQA HAIR DESIGNE. Od nowego roku 2019 wraz z zespołem rozpoczyna pracę nad nową firmą, tym razem szkoleniową. Chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielami salonów kosmetycznych i fryzjerskich, których firmy nie prosperują tak dobrze.

 1. ILONA WOLAŃSKA-BORYS (Kategoria Medycyna Estetyczna)

Lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym zdobytym w Norwegii i Polsce, ekspert w zakresie medycyny estetycznej. Szkoleniowiec i trener lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów w Polsce i zagranicą. Od 2016 roku współwłaścicielka jednej z najprężniej rozwijających się klinik w Norwegii, która skupia się na pomocy doraźnej, medycynie rodzinnej i anti-aging. Autorka i współautorka artykułów i filmów instruktażowych oraz podejmujących tematy promocji i ochrony zdrowia.

 1. RÓŻA RADKIEWICZ (Kategoria Kosmetyki)

V-ce Prezes firmy Calluna Medica Sp. z o.o.. Osoba, która stworzyła markę kosmetyczną od zera w ciągu roku. W roku 2019 marka wchodzi do Niemiec i UK. Obecnie sprzedaż odbywa się przez sklep internetowy i już w ponad 30 salonach kosmetycznych w Polsce.

 1. GABRIELA BRZEZIŃSKA (Kategoria Księgowość)

Właścicielka firmy „2+1 eksperci księgowości”, rodzinnej firmy z Trójmiasta o ogólnopolskim zasięgu. W działalności 2+1 absolutnym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi klientów. 2+1 eksperci księgowości pracują dla Przedsiębiorców świadcząc: usługi księgowe, usługi kadrowo – płacowe i usługi rekrutacji do działów księgowych.

 1. EDYTA PODKULSKA (Kategoria Moda)

Wizjonerka, trendsetterka, a zarazem bizneswoman aktywna w kilku niezależnych obszarach biznesowych. Od wielu lat związana z branżą modową jako założycielka i kreatorka marki LOUVE WITH LOVE® – ekskluzywnej marki dla wyjątkowych i kreatywnych kobiet ceniących niebanalną modę z odrobiną magii, a także sieci butików promujących polskich projektantów LOUVE EVOLUE. Obecnie Dyrektor Generalny obiektów: Hotel Rzeszów, Hotel Metropolitan, Hotel Forum, Hotel Victoria w Lublinie, od wielu lat honorowanych cennymi nagrodami, m.in.: Certificate of Excellence 2018 – TripAdvisor dla Hotelu Rzeszów. Właścicielka Restauracji Radość oraz Browaru Manufaktura w Rzeszowie.

 1. JUSTYNA KOCHAŃSKA (Kategoria Optyk)

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica