Patronat MTV24.TV : Nowa książka Ilony Adamskiej " W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga"

Patronat MTV24.TV :  Nowa książka Ilony Adamskiej " W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga"
Patronat MTV24.TV i Fonomedia Group : Nowa książka Ilony Adamskiej " W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga" już jest kolejna książka tej niezwykle popularnej autorki, dziennikarki , szefowej I.D.Media . Ilony Adamskiej. Książka która beż wątpienia powinna znaleźć się w każdym bagażu osób planujących leni wypoczynek .

Książka którą czyta się bardzo dobrze a jej lektura daje chwile na miły odpoczynek .

ILONA ADAMSKA POLECA:
Czym dla współczesnej kobiety jest poczucie spełnienia? Dla wielu z nas to błyskotliwa kariera i odniesienie sukcesu na polu zawodowym. Inne panie wskażą raczej na udany związek i szczęśliwe życie rodzinne. Spróbujmy jednak połączyć obie te sfery. Czy w dzisiejszym, zabieganym świecie osiągnięcie harmonii jest w ogóle możliwe?

Najnowsza książka Ilony Adamskiej pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” dowodzi, że tak! Kluczem do osiągnięcia tego stanu jest szeroko pojmowana niezależność i autentyczność. Bycie zawsze sobą. Bez względu na konsekwencje.

Dzięki tym cechom bez wahania głosimy swoje poglądy, realizujemy zamierzone cele, stawiamy czoło nowym wyzwaniom, budujemy silny i trwały związek. Niezależność daje siłę, która pozwala realizować się na wielu polach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Druga część „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko” to kopalnia wiedzy dotyczącej tego, jak budować szczęśliwy związek, relacje z ludźmi oraz jak tworzyć spójny wizerunek własnej firmy. To porady cenionych ekspertów, inspirujące wywiady z kobietami sukcesu oraz znanymi i lubianymi gwiazdami: Pauliną Sykut-Jeżyną, Moniką Zamachowską, Anią Powierzą i Pauliną Holtz.

Książkę można nabyć na stronie : www.ikmag.pl
Media Patronat : MTV24.TV / FONOMEDIA GROUP


Opracował   MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica