Patronat MTV24.TV : Statuetki II Edycji Diamenty Kobiecego Biznesu Rozdane

Patronat MTV24.TV :  Statuetki  II Edycji Diamenty Kobiecego Biznesu  Rozdane
 Partner muzycznych wiadomości i list przebojów Nestia Odszkodowania nagrodzony w II Edycji Diamenty Kobiecego Biznesu . Gratulacje dla NESTIA ODSZKODOWANIA .Ponad 160 osób pojawiło się wczoraj w Centrum Biznesowym Centrum Konferencyjne Adgar Plaza w Warszawie na finale 2. edycji Diamentów Kobiecego Biznesu. To kolejny, po Lwicach Biznesu, projekt magazynu LAW BUSINESS QUALITY, który ma na celu pokazanie, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość.– Nasz projekt to wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego i ekspozycja Diamentów Kobiecego Biznesu w prestiżowym magazynie. To nie tylko reklama i promocja marki, ale przede wszystkim kontynuacja budowania społeczności kobiet przedsiębiorczych, która została zapoczątkowana w 2016 roku – wyjaśnia Ilona Adamska pomysłodawczyni akcji, red. naczelna Law Business Quality


.
– Misją naszego konkursu jest integrowanie kobiet sukcesu, które w życiu kierują się zasadami biznesowego fair play. Nagradzamy także gwiazdy show-biznesu, które stawiają na autorskie projekty, są nieustannie głodne nowych wyzwań. – dodaje Ilona Adamska.W tym roku w jury zasiedli: Ilona Adamska, Kasia Malinowska, Ewa Hartman, Alex Barszczewski oraz Marcin Andrzejewski z Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.
Przewodniczącą jury została Ewa Bednarek-Wojtal, radca prawny kancelarii prawnej PACTUM.Tytuł DIAMENTU KOBIECEGO BIZNESU – MARKI GODNEJ ZAUFANIA OTRZYMAŁY NASTĘPUJĄCE FIRMY:
M’ONDUNIQ PROFESSIONNEL
MAGDALENA ANTOSIEWICZ
HOTEL SZAFIR
NESTIA ODSZKODOWANIA 
HOTEL CITY SM BUSINESS & SPA
ANNA KRZYWKOWSKA PERMANENT MAKEUP PLACE
KUMAZU
DIETERING.COM
KAROLINA GORCZYCA KANCELARIA ADWOKACKA
OHME.PL MAŁGRZATA OHME
DM KONSULT SP. Z O.O.
WESELNY EXPERT
KLINIKA URODY FENIKS
VITWOMAN.PL
WOMAN-NEWS.PL
MODA I JA.PL
KRZYSZTOF SADECKI
OBCASY PODLASIA
TRUSTED COSMETICS
MARIA NIKLIŃSKA
PORTAL BEAUTY MISSION
FABRICA DE PASJONE ANNA MATUSZEWSKA
CEO&FOUNDER REEWO RENATA WOZBA
PORTAL UDZIEWCZYN.PL
DOUGLAS POLSKA SP. O.O.
DELIA COSMETICS
BEMO MOTORS SP. Z O.O.
MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA KINGA BOGDAŃSKA
SYLWIA PIKUL
DBAMY O CIEBIE – PATRYCJA JENNY
WOSHWOSH MARTYNA ZASTAWNA
EKSPERT BIURO RACHUNKOWE
KAROLINA PILARCZYK

Redakcyjne jury przyznało także 4 wyróżnienia:STUDIO IP IWONA PAWŁOWSKA
EWA NIERZWICKA INNER STYLISTS
SWAROVSKI POLAND Sp. z.o.o
MADOART MAGDALENA PESZKO – DOKTORWydawnictwo I.D.MEDIA po raz drugi przyznało także statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU osobistościom ze świata show-biznesu za wspieranie akcji społecznych i charytatywnych.Nagrody odebrali:Odeta Moro Official, ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ, MAGDALENA WALIGÓRSKA-LISIECKA, OLGA BORYS, EWA KUKLIŃSKA, JAROSŁAW JAKIMOWICZ, MIKOŁAJ KRAWCZYK, JOANNA JABŁCZYŃSKA, ANNA POWIERZA.W trakcie gali wystąpiła Anna Hamela oraz saksofonista Michał Borowski.


 
Głównym sponsorem gali była GRUPA BEMO MOTORS To jeden z największych dealerów samochodowych w Polsce, w skład której wchodzi 11 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak: Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Suzuki oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.Bemo Motors ufundowało dwie cenne nagrody: weekend z Mustangiem i Mazdą MX – 5 RF.Media patronat min: MTV24 Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie ONE.FM ONE MEDIAOpracował : ONE FM na podstawie materiału promocyjnego I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna , Ilona Adamska Foto: Piotr Wroniewicz.


 
Wspólpraca i opracowanie : ONE MEDIA / ONE FM  dla  MTV24.TV 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica