Patronat MTV24.TV : Urodziny Imperium Kobiet i Nagrody „Business Woman 2017”

Patronat MTV24.TV : Urodziny Imperium Kobiet i Nagrody "Business Woman 2017"
 Telewizja MTV24.TV patronatem medialnym W dniach 24-26.listopada br. w Mielnie swoje 7. urodziny świętować będzie prestiżowy magazyn Imperium Kobiet. Organizacją hucznego eventu zajęło się wydawnictwo ONE MEDIA GROUP, które zaprasza przedstawicieli magazynu, ich gości i fanów na najlepszą imprezę urodzinowo-andrzejkową tego roku.


Na gości wydarzenia czekać będą liczne niespodzianki, konkursy, nagrody, pyszny urodzinowy tort, spotkanie z gwiazdami muzycznej estrady i sportu. Oprócz tego przyznane zostaną nagrody „Business Woman 2017 w następujących kategoriach:

Promocja kobiet w biznesie

Zdrowie i Uroda

Turystyka i Hotelarstwo

Media /Show-biznes

Firma produkty spożywcze (BIO)

Działalność społeczna i charytatywna

Swoje uroczyste wznowienie będzie mieć tego dnia książka redaktor naczelnej Imperium Kobiet - Ilony Adamskiej, pt. Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach.


To pierwsza jej książka, wydana w 2013 roku. Ilona Adamska otrzymała za nią statuetkę MEDIALNE SMOKI 2013 za najlepszą książkę roku. Książka wydana będzie ku pamięci przyjaciela wydawnictwa I.D.MEDIA - Sebastiana Małaczka, który zmarł nagle w lipcu tego roku. Wydawcą wznowienia książki będzie ONE MEDIA GROUP wspólnie z I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna i Nestia Odszkodowania. Ilona Adamska będzie rozdawać autografy, a także opowie o kulisach rozmów z bohaterami książki wśród których znaleźli się m.in. prof. Bralczyk, Blikle, Bartek Kasprzykowski, Marek Włodarczyk, Łukasz Zagrobleny i inni.

Już we wrześniu będzie można wygrać weekendowy pobyt w hotelu ALEKSANDER (Mielno) wraz z zaproszeniem na dwa muzyczne wieczory i galę pod patronatem min:  ATV , Planeta Kobiet  i  nasza telewizja MTV24.TV

 Zapraszamy  naszych widzów do wspólnej zabawy  Opracował : ONE MEDIA GROUP dla MTV24.TV

 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica