Poszukiwali muzycznych pereł na Sądecczyźnie.

Poszukiwali muzycznych pereł na Sądecczyźnie.
Poszukiwali muzycznych pereł. Gospel, blues, jazz, pop & havy metal i inne. Młode muzyczne talenty nie tylko z Sądecczyzny, ale również Krakowa zaprezentowały się w niedzielę, (19 kwietnia) na krynickiej estradzie.

Organizatorzy przeglądu „Poszukiwacze artystycznych pereł” wczoraj, od rana w Hotelu Czarny Potok Resort & Spa przesłuchiwali utalentowanych wokalistów oraz instrumentalistów. Czekali także na kompozytorów i autorów tekstów. Na scenie pojawiły się głównie wokalistki i zespół havy metalowy. Przeciętna wieku wykonawców – ok. 17 lat. Wszyscy zaprezentowali bardzo wysoki poziom swoich umiejętności. Niektórzy uczą się w szkołach muzycznych, a inni – śpiewają i grają wyłącznie dla siebie. Każdy z nich – to niewątpliwe diamenty. Na najlepszych czeka trasa koncertowa i minimum 15 plenerowych koncertów w Małopolsce. - "Jurorzy nie mogą wyjść z wrażenia, jakie uczestnicy wywarli na nas podczas wczorajszego przeglądu! Dziękujemy za tak liczny udział i doskonałe przygotowanie do występów. Poziom przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - byliście cudowni! - mówi Mirosław Witkowki, solista, pedagog i przewodniczący jury - "Wszystkim życzymy muzycznej kariery i dalszego rozwoju swoich pasji".  Muzyk jest autorem IV edycji projektu „Mozart kontra Sinatra”. Zajmuje się również odkrywaniem nieprzeciętnie uzdolnionych artystów w ramach przeglądu muzycznego „Poszukiwacze artystycznych pereł”.
    Organizatorzy: Centrum Kultury w Krynicy - Zdroju oraz Stowarzyszenie Muzyka Świata „AKORD” z Nowego Sącza, przy współpracy z Hotelem Czarny Potok „Resort & SPA”.

Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica