SŁAWOMIR na Polsat Super Hit Festiwal 2018 ( 25.05.)

SŁAWOMIR  na  Polsat  Super Hit Festiwal  2018  ( 25.05.)
Minirecital Sławomir  na  BIS  ,  25.05.  Polsat  SuperHit Festiwal 2018 

Dla jednych jego kariera to przykład dowcipu 10- lecia. Zakrojonej na wielką skalę, angażującej tysiące osób blagi. Dla innych to król pastiszu, który w całej swojej kreacji: teledyskach, muzyce, tekstach i scenicznym wizerunku jest do bólu konsekwentny od samego początku czyli 2014 roku, kiedy po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć „Cześć tu Sławomir”. Z zawodu aktor, z zamiłowania showman, który w genialnym w swojej prostocie pomyśle na siebie – powracającym z emigracji z USA Polaku w Volkswagenie Golfie i złotym zegarku na ręku – stworzył już markę.
W pierwszych filmikach na YouTubue, na którym dziś śledzi go ponad pół miliona fanów, przygotowywał się do „zostania” gwiazdą i brał lekcje śpiewu, następnie w studio w USA nagrywał pierwsze piosenki. Trudno wyrokować, ile było w tym aktorstwa, a ile autentyczności, ale osobliwa parodia disco polo, rock polo (termin wymyślił podobno Tymon Tymański), w którym to stylu nagrywa Sławomir, znajduje dziś ogromną rzeszę fanów. Wydana w 2017 roku dzięki wsparciu 535 osób na platformie crowdfundingowej debiutancka płyta wokalisty o kontrowersyjnym tytule „The Greatest Hits” ma dziś kolor platyny. Apogeum szaleństwa pt. Sławomir ma również swoje odbicie na YouTubie.
Ponad 142 miliony wyświetleń ma jego „Miłość w Zakopanym”, ponad 40 milionów „Megiera”, a najnowszy hit „Ty mała znów zarosłaś” już 28 milionów. Wokalista to również zwierzę telewizyjne. Ma za sobą udane występy w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (3 miejsce), gdzie najbardziej znaną jego kreacją była postać Freddiego Mercurego. Na każdy jego koncert ciągną tłumy, zaś gwiazda Sławomira, od grudnia ubiegłego roku, kiedy przyćmił Luisa Fonsiego i jego „Despatico”, zdaniem wielu internautów świeci w polskim show biznesie zdecydowanie najjaśniej. Podczas minirecitalu Sławomir wykona swoje największe hity m.in. „Megierę” czy „Ni mom hektara”.


Opracował : Fonomedia  Group  dla  MTV24.TV
Materiał  : TV POLSAT    POLSAT SuperHit  FESTIWAL 2018


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica