Styczniowy koncert „Get Up” & „No Brothers”

Styczniowy koncert "Get Up" & "No Brothers"
26 stycznia (wtorek) i 16 lutego (piątek) w Pijalni Głównej wystąpią rockowo - gitarowe kapele: „Get Up” z kryniczanką Violą Marcinkiewicz jako wokalistą oraz „No Brothers”. Początek wydarzenia godz. 18.30

Zespół „Get Up” tworzą muzycy, mający na swoim koncie udział w profesjonalnych nagraniach płytowych, w tym dla „Sony”, „Universal” czy Anakonda”. Formacja łączy doświadczenie z charyzmatyczną osobowością Wioli Marcinkiewicz, wokalistki, uczestniczki m.in. telewizyjnych show „Szansa na sukces” czy „Must Be The Music”. Jej oryginalność i wielki potencjał artystyczny pozwala sięgać po szeroki wachlarz kompozycji, przy zachowaniu stylowości i specyficznego klimatu piosenek.
   Repertuar zespołu stanowią największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych do najbardziej popularnych utworów rockowych, smooth jazzowych i folkowych.
   Natomiast „No Brothers” łączy charyzmatyczny wokal z melodyjnymi kompozycjami, bogatymi w brzmienie. Zespół wykonuje własne kompozycje, a także utwory innych artystów rockowych, w wersjach akustycznych. Na swoim koncie ma jedną przebojową płytę z 12 utworami, 3 teledyski oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe.
   We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet. W grudniu ubiegłego roku sukces ten powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym.

 (MK)
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe zespołów.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica