Sylwester ze „Łzami ” & Violą Marcinkiewicz.

Sylwester ze  "Łzami " & Violą Marcinkiewicz.
Koncert pop - rockowego zespołu „Łzy” z wokalistką Sarą Chmiel (31 grudnia) przyciągnął tłumy. Wcześniej na scenie zaśpiewała  Viola Marcinkiewicz, finalistka "Must be the music" 

Zespół "Łzy" zachęcał do wspólnego śpiewania. Mimo mrozu zagrał - jak podkreślił - całkowicie na żywo największe przeboje te starsze i najnowsze. Wśród nich znalazły się utwory „Agnieszka”, Narcyz się nazywam”, „Jestem jaka jestem” i „Zatańcz ze mną proszę”. Młodzieżowe teksty w ustach 20. letniej wokalistki Sary Chmiel  zabrzmiały niezwykle szczerze.
   Tuż przed gwiazdą wieczoru na estradzie wystąpiła Wiola Marcinkiewicz, dynamiczna osiemnastolatka. Uczestniczka muzycznych show: X Factora i finalistka „Must be the music” zaśpiewała kilka energetycznych utworów, w tym z repertuaru Kory Jackowskiej.
  W programie imprezy sylwestrowej pod gołym niebem znalazł się pokaz ogni sztucznych, który z zaciekawieniem podziwiali m.in. bawiący się na sali w malowniczo położonej „Panoramie”. Rozstrzygnięty również został konkurs ekologiczny, a jego laureaci otrzymali nagrody.
*****
Działająca na estradzie 15 lat grupa „Łzy” od roku występuje z nową wokalistką Sarą Chmiel. Wcześniej liderkę zespołu była Ania Wyszkoni, która obecnie wybrała karierę solową. Na koncie „Łzy” mają 7 albumów i ponad 20 singli.

(MK) fot. aut. 

 

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica