Sylwia Grzeszczak ( 10 lat ) , Michał Bajor ( 45 lat ) , Jubielusze na Polsat SuperHit Festiwal 2018

Sylwia Grzeszczak  (  10 lat  ) ,  Michał  Bajor  ( 45 lat ) , Jubielusze  na  Polsat SuperHit Festiwal 2018
dziewczyna” ma jubileusz - Sylwia Grzeszczak   ( Pierwszy dzień  festiwalowych emocji   25.06. )

Sylwia Grzeszczak to gwiazda jedyna w swoim rodzaju. 10 lat temu zadebiutowała ze swoim mężem Liberem wspólnym albumem zatytułowanym „Ona i On”. Od 2011 roku i solowej płyty „Sen o przyszłości” jej kariera to pasmo nieprzerwanych sukcesów, w którym z powodzeniem godzi nagrywanie płyt, występy i macierzyństwo. Na ściankach nie bywa, nie wywołuje skandali, jest wierna swojemu rodzinnemu Poznaniowi skutecznie unikając plotkarskich mediów, wywiadów i celebryckiego blichtru. Kontakt z muzyką ma od 4 roku życia , a fakt, że pochodzi z muzycznej rodziny zdecydowanie pomógł jej w karierze. Jako dziecko i nastolatka próbowała swoich sił w programach telewizyjnych. Ma własny, niepowtarzalny własny styl, dzięki któremu jest rozpoznawalna podobnie jak jej piosenki. Dziś wszystko co wyśpiewa i skomponuje zamienia się w platynowe płyty. Przeboje „Co z nami będzie?”, „Małe rzeczy”, „Księżniczka”, „Nowa ty, nowa ja”, „Tamta dziewczyna” to kwintesencja polskiego popu ostatniego 10-lecia. Podczas jubileuszu artystki usłyszymy zarówno te piosenki, jak i nowość „Kolory”, którą wykona ze swoim mężem Liberem.


Jubileusz Michała Bajora – 45 lat „Mojej miłości największej”  ( Drugi dzień Festiwalu  26.05. )

Michał Bajor to dziś artysta dojrzały i nietuzinkowy. Całe swoje życie poświecił sztuce. Aktor z ogromnym dorobkiem ponad 50 ról teatralnych i filmowych i wokalista, w którego dyskografii znaleźć można ponad 20 płyt, z których wiele jest dziś złotych i platynowych. Na scenie w Opolu debiutował już w wieku 13 lat, trzy lata później w 1973 roku wygrał Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i jeszcze w tym samy roku został zaproszony na festiwal w Sopocie. W tym roku mija 45 lat od tamtych wydarzeń, a Michał Bajor ponownie pojawi się na deskach Opery Leśnej, by zaśpiewać swoje największe przeboje. 

Od studiów na warszawskiej PWST z powodzeniem łączył pracę na planie filmowym, deskach teatru i recitalowej scenie. Obdarzonym charakterystycznych głosem z silnym vibrato artysta, od samego początku swojej muzycznej drogi słynie z pedantycznego dbania o każdy szczegół występu, od repertuaru aż po oświetlenie. Każdy jego koncert to pasja i prawda, którą dostrzega i docenia publiczność. 

Dorosłe muzyczne oblicze, tak uwielbiane przez publiczność Michał Bajora objawił już na debiutanckiej płycie „Live” w 1987 roku. W swoich muzycznych podróżach śpiewał już piosenki Wojciecha Młynarskiego, Marka Grechuty, Jonasza Kofty, Edith Piaf, Charlesa Aznavura i wielu, wielu innych. W dyskografii platyną pokryły się jego płyty pt. „ Piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty”, „Od Piaf do Garou”, „Moja miłość” czy „Michał Bajor 30/30. Największe przeboje”.

Jego sztuka broni się sama, a koncerty, których od ponad 20 lat gra po 120 rocznie, wciąż przyciągają komplet publiczności.

W jubileuszowym koncercie Michała Bajora usłyszymy najważniejsze piosenki artysty m.in. „Nie chcę więcej”, „Ogrzej mnie”, „My Way” z repertuary Franka Sinatry, „Moja miłość największa” czy piosenki Edith Piaf.


Opracował : FONOMEDIA  GROUP  dla  MTV24.TV
 Materiał  : TV  POLSAT 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica