Włoski wieczór Stefano Terrazzino z zespołem.

Włoski wieczór Stefano Terrazzino z zespołem.
Stefano Terrazzino, włoski tancerz klasy „s” wystąpił z wokalno – tanecznym show. Artysta śpiewał, tańczył i wcielił się w rolę nauczyciela tańca.
 
W tanecznym show,  na scenie hotelu Czarny Potok Resort & SPA wystąpił ( 17 czerwca) Stefano Terrazzino, włoski tancerz klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich, aktor i wokalista. Jego muzyczno - taneczny pokaz to godzinna dawka energii oraz szeroka gama największych włoskich przebojów m.in.: „Azzurro”, „Mambo Italiano”, „Sara Perche Ti Amo”. Jest też polski akcent „Nie płacz kiedy odjadę” oraz rosyjski – „Biełyje rozy” , a na bis – włoskie „Volare”. Wraz z nim przeboje te śpiewa zarówno młodsza, jak i starsza publiczność. Podczas koncertu artysta wchodzi w interakcję z publicznością. śpiewa, tańczy i wciela się w nauczyciela tańca.
   Stefano Terrazzino od ponad 10 lat mieszka w Polsce. Popularność przyniósł mu muzyczny show „Taniec z gwiazdami”. Brał udział również w niemieckiej edycji programu „Let’s Dance” oraz w polskiej „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Dwa lata temu uczestniczył w programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jest również aktorem teatralnym i filmowym.

(MK). fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica