Wojtek i jego koledzy – w finale Bar Fight. Głosuj na ich film!

Wojtek i jego koledzy – w finale Bar Fight. Głosuj na ich film!
Kryniczanin Wojtek Urbański oraz jego koledzy: Janek, Wojtek, Adam są barmanami. Nakręcili filmik, w którym zaprezentowali swoje zawodowe umiejętności. Dzięki temu zakwalifikowali się do finału światowego konkursu barmańskiego Bar Fight 2015. Mają szansę polecieć do Holandii!

Dzięki filmowej prezentacji Jan Kachniarz, Adam Brańczyk oraz Wojtek Urbański zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu. Powalczą z 15 drużynami z różnych krajów, m.in. z Austrii, Włoch, Rosji, Białorusi, Rumunii, Niemiec i Ukrainy. Nagrodą jest wyjazd do Holandii – „Jedyne co musicie zrobić, to zagłosować na nasz filmik, w którym prezentujemy swoje umiejętności! Pięć z nich, które otrzyma największą ilością głosów dostanie się do światowego finału w Amsterdamie! – piszą na facebooku - "Pomóżcie nam spełnić nasze marzenia! Obiecujemy godnie reprezentować nasz kraj"
   Każdy z Was może pomóc barmanom. Należy obejrzeć filmik i kliknąć "VOTE". Następnie trzeba potwierdzić głos w swoim mailu. Inaczej nie będzie brany pod uwagę! Link bardzo często ładuje w folderze "SPAM", dlatego bardzo jest uważne sprawdzanie skrzynki! Głosować można pod adresem, http://dekuyperbarfight.campagne-online.nl/detail/15   Organizatorem konkursu Bar Fight2015 jest DeKuyper!

Małgorzata Kareńska fot. Wojtek Urbański w Krynicy - Zdroju & facebook

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica