KWADRANS ZDROWIA: STACJA MOTYWACJA ADAMSKA & KLIMAS

KWADRANS ZDROWIA: STACJA MOTYWACJA ADAMSKA & KLIMAS
Ilona Adamska
Fantastyczny pomysł Ilony Adamskiej określanej "królowa mediów". Podczas pobytu na gali telewizji MTV24.TV doszło do spotkania Ilony Adamskiej i Leszka Klimasa. Dzięki tej imprezie doszło do tego interesującego spotkania, rozmowy i FIT pomysłu.

Co tego spotkania powstało ? STACJA MOTYWACJA , której patronuje telewizja MTV24.TV .
Pomysłodawczyni odbierze w lipcu specjalną statuetkę od naszych widzów za ten wyjątkowy pomysł. Relacja z wręczenia nagrody znajdziecie na www.mtv24.tv

Co kryje się pod nazwą "STACJA MOTYWACJA ADAMSKA & KLIMAS"

Z przyjemnością wyjaśnia Leszek Klimas :

Postanowiliśmy stworzyć wyjątkowy projekt, który kierowany jest do wszystkich ludzi marzących o zmianie stylu życia. Ludzi, którzy pragną zadbać o siebie, zgłębić tajniki zdrowego odżywiania oraz przeżyć niezapomnianą przygodę na wyjątkowym FIT WEEKENDZIE, który umożliwi poznanie nowych ludzi, nawiązanie nowych relacji biznesowych, a wszystko okraszone potężną porcją dobrego humoru i niesamowitej energii, która bije od nas na co dzień - bo kochamy życie i czerpiemy z niego pełnymi garściami.

Chcemy zarazić Was naszą energią. Chcemy pokazać Wam, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Chcemy zaszczepić w Was miłość do sportu, ruchu, ćwiczeń, a wszystko to pod okiem samego Mistrza Świata 2019 w Sylwetce Atletycznej - Leszka Klimasa.

KILKA SŁÓW O NAS:

ILONA ADAMSKA - magister filozofii i dziennikarstwa, absolwentka 3-letniego kursu doktoranckiego na UKSW w Warszawie. Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality, właścicielka Agencji PR I.D.MEDIA. Autorka i pomysłodawczyni 13 projektów książkowych.

Organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu, m.in. Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Wspiera kobiety z sektora MŚP. Nagrodzona licznymi nagrodami, m.in. statuetką Bizneswoman Roku 2017 przyznawaną przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej za wspieranie przedsiębiorczości kobiet.Pomysłodawczyni Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz Akademii Świadomego Budowania Marki.

Motywatorka, inspiratorka, prelegentka kobiecych konferencji. Organizatorka wielu akcji charytatywnych. Specjalistka od PR-u, reklamy i marketingu.

LESZEK KLIMAS - od 2004 roku prowadzi wraz z żoną Fitness Club Klimas w Żarach. Od lat pomagają ludziom wrócić do formy. Jako jedyni na rynku odchudzają dzieci od 3 roku życia. Koncentrują się na poprawie stanu zdrowia, a co za tym idzie utracie tkanki tłuszczowej.

Leszek trenuje od 14 roku życia (czyli już prawie 30 lat). Wiedzę zdobywał od najlepszych trenerów w Polsce i na świecie. Na swoim koncie ma m.in: Puchar Polski Siedlce 2019 IBF, Międzynarodowy Puchar Polski NABBA 2019, tytuł Mistrza Świata IBFF Męska Sylwetka Atletyczna Słowenia 2019 oraz tytuł Najlepszego Trenera i Klubu w województwie lubuskim według Gazety Lubuskiej.


To właśnie my, mieszanka wybuchowa charakterów, specjaliści z dwóch różnych światów - łączymy siły i uderzamy na podbój świata.

Dołącz do nas! Bądź częścią naszej społeczności.
Zadbamy kompleksowo o Twój wizerunek.
Poleca MTV24.TV

Partnerem "MUZYCZNEGO LATA 2020 MTV24.TV" jest COMFORTRENT www.comfortrent.com.pl

Opracował : MTV24.TV 2020
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica