COMFORTOWE LATO 2020: Akcja - detoksykacja! - DOBRE BO ZDROWE

COMFORTOWE LATO 2020: Akcja - detoksykacja!  - DOBRE BO ZDROWE
Comfortowe Lato 2020 telewizji MTV24.TV zaprasza na najnowszy odcinek "Dobre Bo Zdrowe". Dziś zdrowa Akcja - detoksykacja!
Zdrowych wakacji życzy www.comfortrent.com.pl

Akcja - detoksykacja!

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, a przede wszystkim oczyścić organizm z toksyn? Pomoże ci w tym wyjątkowy, w 100% naturalny preparat marki Bobica - pszenica w proszku!

Trudno znaleźć osobę, która nie zgodzi się z opinią, że najlepszą porą na odchudzanie jest lato. Czujemy wtedy przypływ energii, która mobilizuje nas do działania, możemy skorzystać z wielu form aktywności na świeżym powietrzu, mamy też niemal nieograniczony dostęp do świeżych warzyw i owoców. Czynnikiem dodatkowo sprzyjającym wszelkim naszym działaniom zmierzającym do zawalczenia o zgrabną sylwetkę jest też fakt, że po trudnym czasie siedzenia w domu, wolimy teraz postawić na aktywny tryb życia.
Dieta i ruch połączone z odpowiednim nastawieniem mogą przynieść oczekiwany efekt, jednak euforia wynikająca ze spadku masy ciała nie powinna przesłonić nam świadomości, że proces odchudzania wiąże się również z większym stężeniem toksyn w naszym organizmie.
Jak to możliwe? Przede wszystkim musimy mieć świadomość, że głównym miejscem, w którym gromadzone są szkodliwe produkty przemiany materii w naszym ciele są komórki tłuszczowe. W momencie, gdy w wyniku odchudzania kurczy się nasza tkanka tłuszczowa, do organizmu uwalniane są również toksyny. Dlatego tak ważne jest, by w czasie odchudzania pić dużo wody. W procesie oczyszczania organizmu to jednak może okazać się niewystarczające. Dlatego nieodzowną pomocą może tu okazać się wyjątkowy preparat marki Bobica, młoda pszenica.
- Sproszkowana trawa pszeniczna to produkt, który zawiera wiele cennych składników odżywczych, tak bardzo potrzebnych w trakcie odchudzania, takich jak łatwo przyswajalne białko czy witaminy z grupy B oraz witaminy A, C, K, E. Jest też źródłem cennych pierwiastków: potasu, ryboflawiny, tiaminy, żelaza, cynku, manganu i selenu. Dodatkowo pszenica znana jest ze swych właściwości oczyszczających. Dzięki temu już po krótkim czasie stosowania suplementu od marki Bobica poczujemy się lekko, bardziej energetycznie, po prostu lepiej! -mówi Hanna Adamczak z marki BOBICA POLSKA.
Warto też zauważyć, że młoda pszenica, podobnie jak wszystkie suplementy marki Bobica, zawiera wyłącznie substancje pochodzące od roślin uprawianych na ekologicznych, certyfikowanych plantacjach. Nie znajdziemy tu też ukrytych składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu produkty Bobica cieszą się ogromnym powodzeniem osób będących na diecie wegetariańskiej czy wegańskiej!
Trudno znaleźć lepszego sprzymierzeńca w czasie odchudzania, niż młoda pszenica - preparat, który pomaga wrócić do stanu dawnej równowagi w przyjemny, a przede wszystkim bezpieczny sposób!

Więcej informacji na profilu marki: https://www.facebook.com/Bobica-Polska-109284413950059/

Dla "DOBRE BO ZDROWE" : Joanna Bielas / I.D.MEDIA 
MTV24.TV 2020
Współpraca : www.comfortrent.com.pl  Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica