Dobre Bo Zdrowe : Ilona Adamska "Szczypta Luksusu " , media patronat MTV24.TV

Dobre Bo Zdrowe :  Ilona Adamska "Szczypta Luksusu "  , media patronat  MTV24.TV
Już po raz trzeci "Szczypta Luksusu" autorstwa Ilony Adamskiej pojawia się na półkach księgarskich . Książka została nominowana do nagrody "Dobre Bo Zdrowe " w kategorii "Literatura". Na książkę można głosować wysyłając głos na maila : malopolskietv@interia.pl do dnia 30.12.2018 .
Już w styczniu dowiemy się czy "Zloty Laur" trafi do rąk autorki książki.

Polecamy "Szczyptę Luksusu" pod choinkę , idealnie trafiony prezent , dla wszystkich lubiących pogłębiać wiedzę kulinarną .

Ilona Adamska " Szczypta Luksusu " media patronat : MTV24.TV / Fonomedia Group

Polacy coraz więcej uwagi poświęcają kwestiom zdrowego odżywiania, aktywnego trybu życia i poprawy jego jakości, czego odzwierciedleniem jest rosnąca popularność trenerów personalnych, programów, blogów i książek kulinarnych propagujących styl fit. Zdarzyć się jednak może, że w gąszczu porad i przepisów kulinarnych tracimy orientację.

W takiej sytuacji dobrze jest wesprzeć się radą osoby, która podpowie nam jakimi cechami powinien być obdarzony dobry trener personalny, kto może sięgnąć po odżywki, która dieta jest naprawdę skuteczna, a która tylko modna, czy też jakich składników nie powinny zawierać kosmetyki, na których etykiecie widnieje hasło "eko". Aby znaleźć ekspertów od tak rozmaitych dziedzin nie trzeba godzinami przeszukiwać internetu czy na własnej skórze testować kosmetyki lub diety. O wiele prościej i przyjemniej jest sięgnąć po naszą najnowszą książkę "Szczypta Luksusu. Praktyczny poradnik o kobiecym pięknie, fitnessie i zdrowym jedzeniu." Zgromadzone na jej kartach sylwetki fachowców z zakresu medycyny estetycznej, właścicieli salonów spa, trenerów czy dietetyków to skarbnica rzetelnej, sprawdzonej wiedzy dotyczącej zdrowego życia. Uzupełnieniem wywiadów z tymi inspirującymi osobowościami są rozdziały, gdzie poruszane są wszelkie kwestie dotyczące stylu fit: od oryginalnych i sprawdzonych przepisów cenionych szefów kuchni po ciekawostki dotyczące kosmetyków naturalnych, makijażu.

Wszystko to sprawia, że książka "Szczypta Luksusu. Praktyczny poradnik o kobiecym pięknie, fitnessie i zdrowym jedzeniu" nie zagości długo na półce na Twoim, drogi Czytelniku, regale, gdyż... trudno będzie wypuścić tę pozycję z rąk!


Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica