DOBRE BO ZDROWE: "PLEBISCYT LATA 2020" Nomincja dla EFL

DOBRE BO ZDROWE:  "PLEBISCYT LATA 2020" Nomincja dla EFL
W ramach "Muzycznego Lata 2020" telewizja MTV24.TV "DOBRE BO ZDROWE" , portal Czarno Na Czarnym , Szczypta Luksusu zapraszają na kulinarny plebiscyt lata.

Wybieramy najlepszą firmę Cateringową Lata 2020. Czy EASY FIT LOOKER zdobędzie to wyróżnienie odbierając statuetkę telewizji MTV24.TV. O tym przekonamy się 10.09.2020 w Krakowie na uroczystej gali.

Jak oddać głos na www.easyfitlook.pl  ? wystarczy od dnia 06.06.2020 do dnia 20.08.2020 wysyłać bezpłatne smsy ( wg cennika operatora ORANGE ) Wpisując EFL , wraz z imieniem nadawcy i miejscowością z której głos został oddany. Z jednego numeru telefonu można wysłać 3 głosy na 24h.

Trzymamy kciuki za EFL
Easy Fit Looker Restaurant www.easyfitlook.pl

Restauracja stworzona z pasji do jedzenia i z zamiłowania do zdrowego stylu życia. To miejsce w którym dobry smak spotyka się ze zdrową żywnością.

Potrawy które podajemy są ZAWSZE świeże i przyrządzone według ściśle określonej zasady zdrowego żywienia.

Codzienne dostawy świeżych owoców, warzyw i mięs gwarantują ich jakość i najlepszy smak.

Dzięki znajomości zasad zdrowej żywności oraz zespołowi osób praktykujących zdrowy styla życia - nasze dania nie ociekają tłuszczem, warzywa nigdy nie są rozgotowane, a soki podajemy tylko ze świeżych owoców.

Produkty bezglutenowe, niskokaloryczne, bez tłuszczu, bez cukru to wszystko znajdziesz w naszym specjalnym MENU.

Easy Fit Looker Restaurant wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oferujemy interesujące i pełnowartościowe dania. A dzięki elastyczności i indywidualnemu podejściu możesz je swobodnie komponować według własnej „rozpiski” i zastosować w swojej diecie.

Jeżeli masz świadomość, jak ważną czynnością w życiu jest jedzenie i chcesz zjeść zdrowo, smacznie a do tego w rozsądnej cenie - zawitaj do Easy Fit Looker Restaurant.

Ponadto oferujemy możliwość zakupu produktów z grupy FIT na których bazujemy, artykuły, gadżety kuchenne i wiele innych. To i moc "smacznych" niespodzianek czeka na was w jednym miejscu.

- katering żywieniowy
- rezerwacja posiłku na wybraną godzinę
- promocje
i wiele innych !

Zapraszamy do wspólnej zabawy "DOBRE BO ZDROWE" - LATO 2020 z MTV24.TV & portalem CZARNO NA CZARNYM.

Opracował : MTV24.TV 2020


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica