Dobre Bo Zdrowe : Plebiscyt "ZŁOTY LAUR" , zgłoszenia do dnia 30.06.2018 roku

Dobre Bo Zdrowe : Plebiscyt "ZŁOTY LAUR" , zgłoszenia  do  dnia 30.06.2018 roku

  PLEBISCYT  DOBRE  BO ZDROWE  !!!   głosujemy  do 30.06. 2018 roku 


Wybory żywieniowe każdego dnia wpływają na nasze zdrowie, to jak się czujemy dzisiaj, jutro i w przyszłości. Dobre odżywianie jest ważną częścią prowadzenia zdrowego stylu życia. Wybór jedzenia dobrej jaskości, picie odpowiedniej ilości wody lub świeżych soków w połączeniu z aktywnością fizyczną, może pomóc Ci osiągnąć i utrzymać prawidłową wagę, zmniejszyć ryzyko chorób przewlekłych (takich jak choroby serca i nowotwory) oraz polepszyć ogólny stan zdrowia i samopoczucia.


Współczesny człowiek jest zobligowany do działania pod presją czasu, w stresie i pośpiechu. Aby w pełni zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, po ciężkiej pracy musimy wziąć pod uwagę zasłużony odpoczynek. W tym celu doskonale sprawdzają się nasze Polskie miasta uzdrowiskowe, w których możemy skorzystać z wielu dogodności i zadbać o swoje dobre samopoczucie, aby móc z pełnią sił wrócić do codziennych obowiązków.


Chcemy poznać jak ważny jest dla naszych czytelników i widzów zdrowy tryb życia. Firma Fonomedia Group z media patronatami min: MTV24.TV , Planeta Kobiet ogłaszają plebiscyt „Dobre Bo Zdrowe 2018” w poniższych kategoriach:
- najlepsza firma dieteringowa – (kategoria: Małopolska, Kraj)
- zdrowa żywność
- zdrowy napój / sok
- zdrowe odżywki
- najlepsza woda mineralna
- polecane Uzdrowisko


Do wygrania „Złoty , srebny i brązowy Laur" w każdej z powyższych kategorii. Swoje propozycje, zgłoszenia do plebiscytu wysyłajcie do dnia 30 maja na adres: fonomediagroup@interia.pl. Uroczyste wręczęnie statuetek nastąpi w trakcie tegorocznego lata 2018 r.


Zachęcamy wszystkich do udziału w plebiscycie, a także wszystkie firmy chcące z nami współpracować i zaprezentować swoje najlepsze produkty nie tylko spożywcze ale i kosmetyka i zdrowa żywość . Pomóż nam razem zadecydować, co jest dla Ciebie najlepsze.


Media patronat plebiscytu: telewizja MTV24.TV, Telewizja Regionalna Warszawa, Kielce, Portal Planeta Kobiet, Mama na Obcasach. Radio DHT z Kanady.Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica