Planeta Hitów Muzyczne Lato : ZŁOTY LAUR 2018 - DOBRE BO ZDROWE PLEBISCYT

Planeta Hitów Muzyczne Lato : ZŁOTY LAUR  2018  - DOBRE  BO  ZDROWE   PLEBISCYT
W trakcie tegorocznej edycji akcji "Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018" , zapraszamy na Plebiscyt "Złoty Laur " w kategoriach "Dobre Bo Zdrowe". Zgłoszenia i głosowanie na swoich faworytów zostaje przedłużone do dnia : 15.07. br


Złoty Laur 2018 - Dobre Bo Zdrowe , nabiera rozpędu i emocji , dziękujemy za wszystkie zgłoszenia , swoich faworytów . Głosu przyjmujemy do dnia 15 lipca br. Wychodząc na przeciw widzów , czytelników i partnerów plebiscytu zostaje dodana jedna kategoria .
Dodatkowe kategorie :

- Hotel / Pensjonat przyjazny rodzinie

- Najlepszy wypoczynek

- Najlepsze danie regionalne "KWAŚNICA" , w tej kategorii zostaną przyznane trzy statuetki , dla trzech restauracji które w swojej karcie menu mają ten przysmak , nie tylko z gór . "KWAŚNICA" górą .Firma Fonomedia Group z media patronatami min: MTV24.TV , Planeta Kobiet ogłaszają plebiscyt „Dobre Bo Zdrowe 2018” w poniższych kategoriach:
- najlepsza firma dieteringowa – (kategoria: Małopolska, Kraj)

- zdrowa żywność firma cateringowa ( Małopolska . Kraj )
- zdrowy napój / sok
- zdrowe odżywki
- najlepsza woda mineralna
- polecane Uzdrowisko
- najlepsza woda ZDROWIE 2018Do wygrania „Złoty , srebny i brązowy Laur" w każdej z powyższych kategorii. Swoje propozycje, zgłoszenia do plebiscytu wysyłajcie do dnia 15 lipca  na adres: fonomediagroup@interia.pl. Uroczyste wręczenie statuetek nastąpi w trakcie tegorocznego lata 2018 r.


Zachęcamy wszystkich do udziału w plebiscycie, a także wszystkie firmy chcące z nami współpracować i zaprezentować swoje najlepsze produkty nie tylko spożywcze ale i kosmetyka i zdrowa żywość . Pomóż nam razem zadecydować, co jest dla Ciebie najlepsze.


Media patronat plebiscytu: telewizja MTV24.TV, Telewizja Regionalna Warszawa, Kielce, Portal Planeta Kobiet, Mama na Obcasach. Radio DHT z Kanady.

PLANETA HITÓW MUZYCZNE LATO 2018  promuje działanie  FUNDACJA  PRZECIW  PRZEMOCY W RODZINIE  , twarzą  akcji  jest  Ilona Adamska  ( I.D.Media , Planeta Koiet , Imperium Kobiet , autorka książek , modelka )


Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica