Beskid HERO – kontynuacja! Zapisy już 15 lutego

Beskid HERO – kontynuacja!  Zapisy już 15 lutego
Beskid HERO odsłona druga! Na tę informację z niecierpliwością czekało wielu entuzjastów motocykli w wydaniu extreme. Po zeszłorocznej, pierwszej edycji zawodów, które były przełomem na Polskiej scenie Hard Enduro /pierwsze Hard Enduro w polskich górach/ przyszedł czas na kolejną odsłonę najtrudniejszego, najdłuższego i najbardziej wymagającego polskiego wyścigu motocyklowego.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż zawody Beskid HERO doczekały się kontynuacji i na stałe wpisują się w kalendarz europejskich zawodów Hard Enduro. Druga edycja
Beskid HERO odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2018 r. w Międzybrodziu Żywieckim.

Beskid Hero to pierwsze górskie zawody Hard Enduro w Polsce. Podczas pierwszej edycji w 2017 roku w ciągu trzech dni na trasach Beskidu Małego rywalizowało 300 zawodników z 7 krajów.
Pierwszym zwycięzcą najmocniejszej kategorii Expert został Czech – David Cyprian będący w top 10 światowego rankingu Hard Enduro. Rywalizacja odbywa się w czterech klasach dopasowanych do umiejętności i wieku zawodników.

Organizacja zawodów jakich jeszcze w Polsce nie było, w trudnym górzystym terenie, do tego od razu 3-dniowej imprezy to było ogromne wyzwanie z którym przyszło nam zmierzyć się w 2017r. Było to swego rodzaju „przetarcie trudnych i wyboistych szlaków”. Tuż po zawodach otrzymaliśmy ogromny feedback od zawodników oraz kibiców, wyciągnęliśmy wnioski i mocno pracujemy nad wprowadzeniem ulepszeń, poprawiających komfort zarówno zawodników jak i kibiców. Sam jestem zawodnikiem regularnie startującym w zawodach Hard Enduro, wkładam całe serce w organizowane przeze mnie wydarzenia. Beskid HERO to impreza organizowana przez zawodników dla zawodników! ” – powiedział Tomasz Gagat, właściciel Agencji Sport UP, organizującej Beskid HERO oraz Mistrzostwa Świata SuperEnduro.

Co nowego w 2018 roku ?
• Wydłużona i zmieniona trasa - 150 kilometrów trudnej, technicznej górskiej jazdy, najeżonej ciężkimi podjazdami i technicznymi zjazdami poprzeplatanych rzekami i trudnymi wąwozami do pokonania podczas trzech dni zawodów.
• Zmniejszona ilość okrążeń, wydłużona pętla.
• Baza wypadowa oraz paddock w całkowicie nowym miejscu

ZAPISY ONLINE RUSZAJĄ 15 LUTEGO O GODZINIE 9:00!
Bądźcie czujni limit zawodników wynosi 350 osób! Zawodnicy ścigać się będą w czterech kategoriach:
• Expert, Expert Masters /kategorie dla zaawansowanych, trudna trasa/,
• Hobby, Hobby Masters /łatwiejsza trasa /.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.beskidhero.com
oraz na profilu na facebook’u: https://www.facebook.com/BeskidHERO/

Organizator: Agencja Sport Up https://www.facebook.com/sportupagencja/

MTV 24
Źródło : Social media & riders manager
 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica