KTH Krynica – MUKS Orlik Opole 2:3

W niedzielę (13 listopada) krynicka drużyna zmierzyła się z hokeistami MUKS Orlik Opole. W pierwszej części spotkania gospodarze uzyskali dwubramkową przewagę. W 17 - tej minucie Kamil Pawlik skierował krążek wprost w parkany opolskiego bramkarza Michała Wojciechowskiego. Krążek przedostał się do bramki.

Na początku drugiej tercji Robert Brocławik - po podaniu Mateusza Dubela - zmienił wynik na 2:0 Po dwubramkowej przewadze gra nabrała szybkiego tempa. Goście coraz częściej atakowali, czego wynikiem była bramka kontaktowa. Wynik wyrównujący 2:2 ustalił Bartłomiej Zdrojewski, pokonując bramkarza KTH Kazimierza Skórskiego. Na niecałą minutę przed zakończeniem spotkania zawodnik Opola, Łukasz Korzeniowski strzelił zwycięską bramkę ustalając wynik spotkania na 3:2
     Mecz ten zakończył drugą turę rozgrywek I Ligi hokeja. Za tydzień KS KTH Krynica zmierzy się z GKS Katowice a następnie z Legią Warszawa. Spotkania te będą ostatnimi w 2011 r.