KTH Krynica – TMH Polonia Bytom 3:1

KTH Krynica – TMH Polonia Bytom  3:1
Kryniccy hokeiści (12 listopada) pokonali TMH Polonię Bytom wynikiem 3:1. W sumie mecz równorzędnych drużyn wymagał od zawodników zarówno zwiększonej czujności jak i ciągłej aktywności. Szybkie tempo oraz częste kontry nie dały obu bramkarzom chwil spokoju.

W 16 - tej minucie pierwszy strzelił bramkę zawodnik KTH Robert Brocławik. Przed końcem drugiej tercji krążek w bramce umieścił  Marcin Zabawa. Niestety, podczas gry w przewadze goście strzelili gola KTH. Na 38 sekund przed końcem meczu Bytomianie wycofali bramkarza wprowadzając do gry szóstego zawodnika. Nie udała się ta zmiana, gdyż kryniczanie przejęli krążek i Robert Brocławik ponownie skierował krążek do pustej bramki gości. W ten sposób  ustalił wynik na 3:1
   Spotkanie zakończyła niepotrzebna bójka dwóch zawodników Grzegorza Myjaka i Bronisława Stępnia.  Nie zagrają w dwóch następnych meczach.