Ruszyły zapisy na Trzecią Edycję Red Bull Bieg Zbójników

Ruszyły zapisy na Trzecią Edycję Red Bull Bieg Zbójników
27 lutego 2016 roku Red Bull Bieg Zbójników po raz trzeci zawita do ośrodka Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, gdzie narciarze biegowi zmierzą się ze specjalnie wytyczoną trasą. O tytuł Zbója Roku walczyć będę zawodnicy i zawodniczki z całej Polski. Prawdziwie zbójecka przygoda czeka – zapisy ruszyły na: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Prawdziwy zbój charakteryzuje się odwagą, sprytem i niezawodnym instynktem. Takimi cechami wykazali się również dotychczasowi uczestnicy zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Pierwsze miejsce na podium niezmiennie od dwóch lat należy do Daniela Iwanowskiego. Czy trzecia edycja okaże się przełomowa? Z pewnością kolejna odsłona biegu to świetna przygoda dla wszystkich sportowców – początkujących biegaczy, jak również profe-sjonalistów w każdym wieku.
     W ostatnią sobotę lutego 2016 roku na starcie biegu staną zawodnicy, którzy zmierzą się z trasą wymagającą nie tylko umiejętności podbiegania pod górę, ale również radzenia sobie z przeszkodami, które nie są trudne, ale mogą wybić z rytmu. Podczas rywalizacji uczestnicy poruszają się w dowolnym stylu: klasycznym lub tech-niką łyżwową. Końcówka biegu to nie lada wyzwanie dla każdego zawodnika – nie będzie z górki, ale każdy kto dotrze na metę, na sam szczyt Jankulakowskiego Wierchu będzie zwycięzcą.
      Zbój może być tylko jeden, ale nagrody od partnerów: Thule, Odlo, GoPro i OST1, otrzymają również trzy pierwsze kobiety i trzech pierwszych mężczyzn. Podczas kolejnej edycji Red Bull Bieg Zbójników w Białce Ta-trzańskiej z pewnością nie zabraknie ducha walki i zbójnickiego klimatu.

Aby wziąć udział w zawodach, należy mieć ukończone 16 lat i zarejestrować się na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow.  Zapisz się już dziś i przeżyj prawdziwie góralską przygodę!

Jeśliś zbój, no to w bój !

III Edycja Red Bull Bieg Zbójników
Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska
27 lutego 2016 - start zawodów godzina 12:00
Opłata startowa:
30 zł – do 31.01
40 zł – 31.01-25.02 godz. 14.00
50 zł – 27.02, na miejscu w biurze zawodów

MTV 24
Źródło : Account Executive   SNOW PR Events & Communications


Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica