Wieczór Walk SWD 4 ( 25.05. 2019 Krakow - Hala Suche Stawy ! Poleca MTV24.TV

Wieczór Walk SWD 4  ( 25.05. 2019 Krakow - Hala Suche Stawy ! Poleca  MTV24.TV


Poleca : MTV24.TV 

 

Już tylko 10 dni pozostało do najbardziej wyczekiwanego wieczoru pełnego sportu w Krakowie.
Wieczór Walk SWD 4 już 25 maja w hali Suche Stawy! Poleca MTV24.TV

 

Wieczór Walk SWD 4 już 25 maja w hali Suche Stawy! Czas na kolejną edycję gali MMA, która już na stałe wpisała się w kalendarz krakowskich wydarzeń sportowych

. Zapraszamy na 14 walk MMA z udziałem najbardziej perspektywicznych zawodników i zawodniczek z Krakowa i południa Polski.

 W walce wieczoru zmierzą się ze sobą znany z występów w KSW, czołowy zawodnik wagi półśredniej Kamil Szymuszowski i rozpędzony serią zwycięstw Marcin Pawłowski, dla którego ten pojedynek może być przepustką do walk dla największych polskich organizacji. Pozostałe walki karty głównej zapowiadają się na jako niezwykle zacięte i wyrównane starcia.

 

Zobaczymy w nich zawodników znanych już na polskiej scenie MMA m.in. Rafała Raczyńskiego, Sergiusza Uzarka, Adriana Bobera czy Mariusza Teodorowicza oraz wielu niezwykle perspektywicznych zawodników będących dopiero na początku swojej zawodowej kariery, m.in. Marcina Zająca, Dawida Rachwała, Denisa Matejko, Piotra Hermana, Michała Cichonia czy Mateusza Pochopień.

 

Galę otworzy karta wstępna złożona z walk półzawodowych. Wystąpią w nich najzdolniejsi młodzi reprezentanci krakowskiej Szkoły Walki Drwala, z którymi zmierzą się rywale z Katowic, Łodzi, Bytomia i Bielska-Białej. O całym wydarzeniu tak mówi jego główny organizator, Kamil Zawarski: „Chociaż z każdą galą staramy się podnosić zarówno poziom organizacyjny, jak i poziom samego widowiska, to nie zmienia się nasza główna idea, a jest nią promocja najbardziej perspektywicznych zawodników i zawodniczek z południa Polski i oczywiście samego Krakowa.
Chcemy być platformą, na której zdolni, ale jeszcze nie tak znani fighterzy mogą rozpocząć swoje kariery, by później błyszczeć w klatkach największych polskich i światowych organizacji. I nie chodzi tylko o oczywistą kwestię mierzenia swoich możliwości organizacyjnych na skalę wydarzenia, ale też o to, jak ciekawe i widowiskowe są walki właśnie tych zawodników i zawodniczek, którzy mają już duże umiejętności, ale są dopiero na początku swojej zawodowej przygody z MMA

 

. Ambicja, młodzieńcza fantazja, brak kalkulowania, bo stawka nie jest jeszcze tak wielka - to wszystko sprawia, że dla mnie, jako organizatora, ale jeszcze bardziej po prostu jako fana MMA, taka właśnie koncepcja Wieczoru Walk SWD jest najbardziej ekscytująca. Bilety na galę dostępne na stronie: WWW.WIECZORWALK.SWDGYM.COM

 

Partnerem Gali jest min: ,  Zdrowe Pudełkowe catering dietetyczny, dzięki któremu zawodnicy i ich trenerzy ponownie mogą być spokojni o dobry, świeży i zdrowy posiłek przed galą, gdy po przybyciu na halę pozostaje jeszcze kilka godzin oczekiwania. Z tego cateringu regularnie korzysta wielu sportowców np. Sebastian Kotwica, więc o jakość i przygotowania posiłków pod kątem zawodników MMA możecie być spokojni.

 

 

Opracował :  MTV24.TV   ( 2019  )

Materiał : Organizator Gali 

 

 

 

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica