DIABLO BLVD prezentują nowy klip! poleca : MTV24.TV

DIABLO BLVD  prezentują nowy klip! poleca : MTV24.TV
MTV24.TV poleca DIABLO BLVD
23 stycznia 2015 roku ukaże się nowy studyjny krążek formacji DIABLO BLVD, który będzie zatytułowany „Follow The Deadlights”. Na płycie znajdzie się dziesięć kompozycji, a do jednej z nich, utworu „Rise Like Lions”, zespół nakręcił właśnie teledysk.
Klip można obejrzeć tutaj: http://youtu.be/ZggTc6JSwDA

DIABLO BLVD to pnąca się cały czas do góry formacja, która powstała w 2005 roku w Antwerpii. Nazwa zespołu została zainspirowana jedną z piosenek Corrosion Of Conformity, a na jego czele stoi aktor komediowy i wokalista, Alex Agnew. Kwintet, który tworzyli i tworzą muzycy zespołów A Brand czy Born From Pain, bardzo szybko zdobył uznanie publiczności w Belgii i Holandii.

Riffy, groove, chwytliwe chórki oraz wyjątkowa prezencja sceniczna to elementy charakterystyczne zespołu, którego muzyka łączy inspiracje ciężkim graniem (jak DANZIG, THE CULT, GUNS ‘N ROSES, BLACK LABEL SOCIETY czy TYPE O NEGATIVE), klasycznym rockiem czy nawet bluesem.

DIABLO BLVD nagrywali “Follow The Deadlights” w legendarnym ICP Studios, a do pracy zaprosili Jaya Rustona (mix) i Paula Logusa (mastering), którzy maja na koncie pracę z takimi zespołami jak Anthrax, Stone Sour, MeatLoaf czy Steel Panther. Album ukaże się na rynku 23 stycznia, przyszły rok to również jubileusz dziesięciolecia istnienia kapeli.

Wydawca / materiał prasowy : MYSTIC PRODUCTION
Płytę poleca: MTV24.TV
Opracował : MUSIC MEDIA PRESS dla MTV24.TV
Tracklista:1. Beyond the Veil 4:32

2. Rise like Lions 4:18

3. Get up 9 4:37

4. Follow the Deadlights 5:06

5. Son of Cain 4:12

6. We are Legion 5:02

7. Fear is for the Enemy 4:16

8. Peace won by War 3:54

9. End of Time 5:13

10. Inhuman 5:40

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica