Już jest najnowszy singiel grupy Sayes - "Głowa Pełna Chwil"! pleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.TV

Już jest najnowszy singiel grupy Sayes - "Głowa Pełna Chwil"! pleca "Muzyczne Lato 2014" MTV24.TV
poleca MTV24.TV

Już jest najnowszy singiel grupy Sayes - "Głowa Pełna Chwil"! poleca : MTV24.tv 

„Melodia i akordy do piosenki "Głowa pełna chwil" powstały ponad 3 lata temu, już na samym początku działalności zespołu. Za każdym razem, gdy sobie o niej przypominaliśmy, kończyło się na zmianie aranżacji i tekstu. Można powiedzieć, że piosenka systematycznie ewoluowała wraz z rozwojem zespołu. Od rockowego hymnu po dance'owy przebój. Od śpiewania o bezradności i uczuciu pustki, po czerpanie radości z rzeczy ulotnych, tego co jest tu i teraz.

"W tej piosence zawarta jest cała historia naszego zespołu lecz tylko my potrafimy ją odszyfrować. Inspiracją do napisania tekstu był film "Sekretne życie Waltera Mitty", a scena ze śnieżnym leopardem jest kwintesencją całej piosenki. Poza tym, tak jak Walterowi, mnie też zdarza się zatracać w świecie wyobraźni” – mówi Kamil Juszczyk, wokalista zespołu.

SAYES powstał w 2009 roku z połączenia sił uczniów słynnej tarnowskiej Szkoły Muzyków Rockowych. Kamil Juszczyk jest liderem zespołu oraz autorem muzyki i większości tekstów.Piosenki takie jak „Salem” i „Ostatni Raz” pozwoliły Sayes odnieść pierwsze duże sukcesy na polskiej scenie muzycznej. Zostali finalistami konkursu Zrób Głośniej portalu T-Mobile Music oraz Zrób Głośniej na T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. To był ich pierwszy duży festiwal.

Wydawca : MY MUSIC
Poleca : MTV24.tv / Małopolskie.tv
Współpraca : Music Media Press dla  MTV24.tv 
"Muzyczne Lato 2014" ( czerwiec -wrzesień 2014)
- koncerty-wydawnictwa fonograficzne - spotkania muzyczne  z  MTV24.TV Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica