Muzyczna Zima 2017 poleca: RIDE POWRACA PO 20 LATACH NIEOBECNOŚCI

Muzyczna Zima 2017 poleca: RIDE POWRACA PO 20 LATACH NIEOBECNOŚCI
 Zespół Ride powraca, po 20 latach nieobecności, z nowym materiałem. „Charm Assault” to premierowy singiel, który zwiastuje najnowsze wydawnictwo formacji Poleca Muzyczna Zima 2017 MTV24.TV , ATV Warszawa i ONE FM
 
Za produkcję albumu odpowiada Erol Alkan, a za miksy Alan Moulder (Arctic Monkeys, Smashing Pumpkins, The Killers) . Krążek długogrający trafi na półki sklepowe jeszcze w tym roku. Płyta ukaże się pod szyldem wytwórni Wichita Recordings.


„Charm Assault” wyraża frustrację i oburzenie wobec ludzi, którzy obecnie rządzą naszym krajem (Wielką Brytanią). Trasa w 2015 r. pomogła nam przypomnieć sobie w czym byliśmy dobrzy” - mówi Andy Bell.

„Nowhere” i „Going Blank Again” to były wielkie albumy dla mnie i moich przyjaciół. Andy’ego znałem dość powierzchownie przez jego szwagra, ale tak naprawdę spotkaliśmy się jakieś 2 lata temu. Dostałem maila od niego z zapytaniem czy chciałbym współpracować z jego zespołem. Kiedy usłyszałem wersje demo zaangażowałem się w ten projekt w 100%. Andy zna się na muzyce elektronicznej i alternatywnej. To nas połączyło. Nowy materiał ma wszystko to, z czego znamy Ride – świetne utwory, głośne gitary, piękne harmonie, silne rytmy” – mów Erol Alkan.


W 2014 r. Ride powrócił na scenę w 2014 r. Wszystkie bilety na ich koncerty zostały wyprzedane. Wystąpili między innymi na takich festiwalach jak Coachella, Primavera czy Field Day. Obecnie zespół tworzą: Andy Bell, Mark Gardener, Laurence Colbert oraz Steve Queralt.Opracował :  ONE FM / ONE RECORDS  dla  widzów  MTV24.TV  i ATV Warszawa  na  "Muzyczną Zimę 2017"  
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica