Płyta PTP #4 „Poezja Twojego Podwórka” ( My Music) na "MIKOŁAJA 2013" dla widzów Małopolskie.Tv od Browaru Regionalnego "KOREB"

Płyta PTP #4 "Poezja Twojego Podwórka" ( My Music)   na  "MIKOŁAJA 2013" dla widzów Małopolskie.Tv od  Browaru Regionalnego "KOREB"
Płyta od :MIKOŁAJA" dla widzów Małopolskie.TV
6 grudnia , prezenty dla widzów Małopolskie.TV . Mocna ,przebojowa płyta PTP #4 „Poezja Twojego Podwórka”. ( wydawca : My Music ) , wraz upominkami ufundowanymi przez Browar regionalny "KOREB", który prezentuje swoje wyroby na tegorocznych Targach "Bożonarodzeniowych 2013" -Kraków , Rynek Główny.
Dla widzów Małopolskie.TV , mamy zestawy płyt "5" sztuk , wraz z upominkami  Browaru "KOREB", aby otrzymać muzyczny upominek , wystarczy napisać list do "Mikołaja" na adres: malopolskietv@interia.pl  , do dnia 10.XII.2013 , podając swoje imię i miejscowość . "Mikołaj" rozlosuje  pięć takich upominków.

Płyta PTP #4 „Poezja Twojego Podwórka” to czwarta, po Toronto Crunk Style, Ulice Tego Słuchają i Wybuchowej Recepturze, produkcja toruńskiej ekipy. Od ostatniej płyty minęły trzy lata, nie był to jednak próżny okres a wręcz przeciwnie, był to czas bardzo intensywnej indywidualnej pracy każdego z członków grupy.

„Zależało nam by po wspólnych płytach skupić się na swoich projektach, każdy z nas bowiem ma inne, specyficzne spojrzenie na muzykę. Ten czas oprócz tego, że zaowocował zróżnicowanymi ciekawymi płytami pozwolił nam również rozwinąć się. Czujemy, że każdy z nas jest lepszy zarówno lirycznie jak i technicznie, a to w naszym pojęciu efekt, o który chodzi każdemu ambitnemu twórcy. Poezja Twojego Podwórka jest swoistym uwieńczeniem naszej pracy, każdy z nas prezentuje na płycie szczytową formę na ten konkretny moment. Słychać też, w dużo większej mierze, różnice między poszczególnymi zwrotkami wykonywanymi przez różne osoby. Bowiem, o ile tematy i refreny do numerów wymyślaliśmy wspólnie, o tyle same zwrotki były sprawą czysto indywidualną. Tym samym poruszane w nich wątki często różnią się od siebie, a jednocześnie złożone w jeden numer tworzą spójną niebanalną całość, co sprawia że każdy z kawałków, który znalazł się na płycie jest w naszym pojęciu nietuzinkowy i zaskakujący. Sama płyta jest zróżnicowana nie tylko pod względem tekstu, ale również w warstwie stricte muzycznej. Przygotowaliśmy kawałki zarówno spokojne, takie które można posłuchać w domu, przemyśleć pewne sprawy zapoznając się z naszą wizją na ten czy inny temat. Jak również utwory minimalistyczne, jeśli chodzi o bit, ale nadal dynamiczne i po prostu świeże. Znajdą się również numery, dobrze znane słuchaczom PTP czyli bardzo energetyczne, rzadko spotykane na polskiej scenie, inspirowane tym co dzieje się na globalnym rynku muzycznym, teraz a nie dziesięć lat temu. Włożyliśmy ogrom starań w #4 i jesteśmy przekonani, że słuchacze docenią nieustanny rozwój naszego RAPu. Nigdy nie mieliśmy zamiaru dać się szufladkować, zawsze mieliśmy nowe, świeże pomysły, które natychmiast realizowaliśmy. Wszystko po to by nasi odbiorcy mogli słuchać każdą naszą płytę, jako osobną produkcję, na której zawsze jest coś innego, coś do czego warto wracać i coś czego nie spotyka się u innych wykonawców." - mówi PTP

Płytę poleca : MAŁOPOLSKIE.TV   ( www.malopolskie.tv )
                      MAŁOPOLSKIE RADIO  ( www.malopolskieradio.pl )
Wydawca płyty  : MY MUSIC  ( www.my-music.pl )
Współpraca :  Browar  Regionalny "KOREB"  (  www.koreb.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica