Premiera nowego albumu Pięć Dwa już 17/06 ( My Music ) poleca : Małopolskie.TV "Muzyczne Lato 2014"

 Premiera nowego albumu Pięć Dwa już 17/06  ( My Music ) poleca : Małopolskie.TV "Muzyczne Lato 2014"
Premiera PIĘĆ DWA ( My Music )
Premiera nowego albumu Pięć Dwa już 17/06

Pięć Dwa - jedna z najbardziej znanych neo-hip-hopowych formacji w Polsce; legenda gatunku; w swej twórczości uwielbiają eksperymenty, plastycznie i nowatorsko łącząc różne style muzyczne. Wizytówką zespołu są także wideoklipy, będące zapadającymi w pamięć miniaturami filmowymi. Warto wspomnieć że wyjątkowość tych obrazów zadecydowała o wyborze przez Die Antwoord zespołu Pięć Dwa na support w trakcie koncertu alternatywnego w strefie kibica Euro 2012.

Najnowszy album Pięć Dwa "N.E.O." jest ambitnym połączeniem współczesnej muzyki i poetyckich tekstów, sięgającym do najlepszych tradycji polskiej, ale też i zagranicznej muzyki, literatury, poezji, sztuki. Coś co wyrosło w kanonie surowego Rapu początku lat '90 ewoluowało w wyrafinowany, przejmujący, zaangażowany społecznie i egzystencjalnie byt muzyczny, który jak dotąd nie znajduje odpowiedników na polskiej scenie muzycznej.

Pierwszy singiel promujący płytę nosi tytuł Ersatz, a teledysk do tego utworu będzie można zobaczyć w dniu premiery albumu N.E.O. - 17/06/2014 na oficjalnym kanale YT zespołu.

Wydawca : MY MUSIC  , Poleca : MAŁOPOLSKIE.TV
Małopolskie.TV  zaprasza  widzów na "Muzyczne Lato 2014"  ( czerwiec -wrzesień )
Music Media Press  ( producent akcji "Muzyczne Lato 2014 " - Małopolskie.TV   &  Telewizja  ITV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica