30.09.2016 Poznamy LWICE BIZNESU 2016 ROKU , pod patronatem MTV24.TV

30.09.2016 Poznamy LWICE BIZNESU 2016 ROKU , pod patronatem MTV24.TV
30.09.2016 premiera kalendarza
Są niezależne, ich żywiołem jest współpraca z innymi ludźmi, ich zaletą jest przebojowość, lecz każda z nich jest przekonana, że bez empatii i wyczulenia na potrzeby innych, nie można osiągnąć sukcesu. Są kreatywne i wiedzą, że najlepszy pomysł potrafi wpaść do głowy podczas codziennych czynności.

Kto taki? Kobiety biznesu, znane i te, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym świecie, twardo walczące z silną, nierzadko wyłącznie męską konkurencją oraz takie, które znalazły swoją niszę i niebanalny pomysł na firmę. Panie, które dzięki swej pasji znalazły pomysł na życie, dziewczyny, dla których priorytetem jest nie kończąca się praca nad sobą, nieustanne samodoskonalenie i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Polskie „Lwice biznesu” od dawna stanowią inspirację nie tylko dla innych kobiet, lecz również dla mężczyzn. Nic dziwnego zatem, że wydawnictwo I.D.Media, wydawca m.in. prestiżowego magazynu Law Business Quality, postanowiło po raz kolejny zorganizować plebiscyt POLSKIE LWICE BIZNESU i nagrodzić wyjątkowe kobiety.

Finał 2. edycji konkursu odbędzie się już 30 września w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Warszawie. Połączony będzie z premierą książki Ilony Adamskiej "Lwice Biznesu. Inspirujące wywiady z kobietami sukcesu" oraz prezentacją nowego modelu marki Toyota kierowanego do wyjątkowych kobiet.

- Lwice Biznesu to nasz kultowy i najbardziej prestiżowy konkurs. W roku ubiegłym nagrodziliśmy m.in. Jolantę Kwaśniewską, Ewę Błaszczyk, Annę Muchę, Joannę Klimas. W tym roku wśród nominowanych są Dorota Williams, Monika Zamachowska, Otylia Jędrzejczak, Gosia Ohme. Chcemy promować i pokazywać kobiety, których życie, historie, doświadczenia zawodowe stanowią inspirację dla innych. Książka "Lwice Biznesu ..." ma za zadanie wzmocnienie wizerunku naszego magazynu i plebiscytu, a także pokazanie wyjątkowo spójnego i wyrazistego obrazu współczesnej bizneswoman - kobiety pełnej sprzeczności; silnej, ale wrażliwej, śmiałej, ale potrafiącej realnie ocenić sytuację. Kobiety której nie są w stanie złamać żadne trudności, ale też przedsiębiorczej osoby, którą cieszy każdy, nawet najmniejszy sukces. - wyjaśnia Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality, pomysłodawczyni plebiscytu.

Kto zdobędzie prestiżową statuetkę Polskiej Lwicy Biznesu? O tym przekonamy się już 30 września.

Relacja z gali na antenie  MTV24.TV
Wspólpraca : LBQ  & ILONA ADAMSKA   I.D. MEDIA   / PLANETA KOBIET
Opracował : IK TV RECORDS   dla MTV24.TVKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica