3. KrwioBIEG Kraków !

3. KrwioBIEG Kraków !
23 października na terenie Bulwarów Wiślanych odbędzie się 3. KrwioBIEG Kraków !

     Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja honorowego krwiodawstwa, pozyskanie funduszy na jego rozwój oraz promowanie zdrowego stylu życia poprzez bieganie na świeżym powietrzu. Organizatorem i pomysłodawcą tego wydarzenia jest Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża, który uważa, że udział w tym wydarzeniu będzie przejawem solidarności społecznej – tym cenniejszej, że nie wyłącznie deklarowanej a potwierdzonej bardzo konkretnym działaniem – udziałem w biegu bądź oddaniem krwi.
     Wydarzenie skierowane jest zarówno do profesjonalistów z branży sportowej, amatorów jak i dla każdego, komu bliskie jest propagowanie honorowego krwiodawstwa i świadomość, że tylko dzięki krwiodawcom, którzy z dobroci serca dzielą się cząstką siebie – możliwe jest codzienne ratowanie ludzkiego życia i zdrowia.
Obserwując bieganie w Polsce i fakt, że staje się coraz bardziej popularne nie tylko jako dyscyplina sportowa, ale sposób na życie, zdecydowaliśmy je skonfrontować z akcją krwiodawstwa i powtórzyć wielkie wydarzenie.  
    Popularność obydwu aktywności pokazuje jak wielkie jest zainteresowanie tego typu imprezami. Spodziewamy się zatem, że limit miejsc biegaczy zostanie szybko wyczerpany, co z pewnością przełoży się na zainteresowanie biegiem – mówi przedstawiciel Organizatora.

Szczegółowe opisy pakietów oraz dodatkowe informacje zamieszczone zostały na stronie www.krwiobiegkrakow.pl.

MTV 24
Źródło : Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża


Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica