31 marca – 2 kwietnia. Weekend za pół ceny” w Perle Polskich Uzdrowisk.

 31 marca – 2 kwietnia.  Weekend za pół ceny" w Perle Polskich Uzdrowisk.
W dniach 31 marca - 2 kwietnia będzie można skorzystać z ofert i usług turystycznych po obniżonych cenach na terenie całego kraju. Warto w tym okresie wybrać się również do Krynicy - Zdroju.
 
Weekend w Krynicy - Zdroju zapowiada się ciepło i słonecznie, warto więc skusić się na wypoczynek w Perle Polskich Uzdrowisk. Ci, którzy w ramach drugiej edycji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" zamierzają odwiedzić miasto mogą skorzystać z wielu atrakcji. Jaworzyna Krynicka proponuje m.in.: nocleg ze śniadaniem w Hotelu Jaworzyna Krynicka i bilet turystyczny góra/dół na Jaworzynę Krynicką.
    OSW Hajduczek i Nowy Dom Zdrojowy proponują noclegi w promocyjnej cenie. W ofercie jest również nocleg, wraz z wyżywieniem w 4. gwiazdkowym Hotelu Krynica. Dla szukających aktywności będzie spływ kajakowy z „Czystą Frajdą”.
     Słotwiny Arena kuszą noclegiem w Chacie na stoku oraz - jeśli tylko na szusowanie pozwoli pogoda karnetem czasowym.
*****
Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" ma na celu promowanie atrakcji i usług turystycznych poza głównym sezonem turystycznym. Polska Organizacja Turystyczna stworzyła bazę ofert w specjalnych cenach. Zniżki wynoszą, co najmniej 50 procent w stosunku do ceny regularnej, a większość ofert nie jest limitowana.

(MK). fot. aut.
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe UM Krynica - Zdrój.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica