„Dobra szkoła blisko Ciebie” . ZSP im. Jana Pawła II – zaprasza!

"Dobra szkoła blisko Ciebie" . ZSP im. Jana Pawła II – zaprasza!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy – Zdroju pod hasłem „Dobra szkoła blisko Ciebie” zaprosił uczniów ostatnich klas gimnazjalnych do zwiedzania placówki i zapoznania się z ofertą kształcenia.

Szkoła kształci w zawodzie od 1925 roku, natomiast liceum istnieje od 1945 roku. Obecnie placówka jest jedną z najnowocześniejszych szkół prowadzonych przez Powiat Nowosądecki, przoduje w rankingach szkół ponadgimnazjalnych, w których liczą się, m.in. wyniki egzaminu maturalnego, egzaminów zawodowych, wyniki olimpiad i konkursów.
   W ramach Dnia Otwartego starsi koledzy dla uczniów ostatnich klas gimnazjów przygotowali: prezentację kierunków kształcenia i zajęć pozalekcyjnych, zwiedzanie szkoły, degustacje, pokazy Maltańskiej Służby Medycznej, Wolontariatu, Młodzieżowych Liderów.
    Uczniowie włączyli się również w ogólnopolską humanitarną akcję pt. „spoKREWnieni służbą”, która ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym. Liczne grono młodych osób, mieszkańców gminy oraz strażaków oddało cenny dar krwi. Zebrano łącznie 13,5 litra bezcennego leku.
  Kierunki kształcenia ZSP im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2017/2018:  liceum ogólnokształcące o profilu humanistycznym z elementami psychologii, mediów cyfrowych oraz profilu ratowniczym, technika: organizacji reklamy, hotelarskie, gastronomiczne, informatyczne, budowlane, branżowa szkoła I stopnia- wielozawodowa
   Szczegółowe informacje na temat i kierunków kształcenia w roku szkolnym 2017/2018 dostępne są na stronie internetowej www.krynica.szkola.pl. w zakładce rekrutacja.
 
(MK) fot. ZSP Krynica - Zdrój
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: ZSP Krynica- Zdrój

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica