Krynica – Źródłem Kultury. Paranienormalni – śmiech do łez.

 Krynica – Źródłem Kultury. Paranienormalni – śmiech do łez.
Kabaret Paranienormalni najnowszym programem „Pierwiastek z trzech zainaugurował wczoraj, 19 stycznia zimową, 3. edycję cyklu Krynica – Źródłem Kultury. Fani dobrej zabawy tłumnie przybyli do Pijalni Głównej.

Gdy tylko artyści pojawili się na scenie, zawładnęli publicznością, która do ostatniego miejsca wypełniła Pijalnię Główną. Bilety na występ popularnego kabaretu sprzedały się na pniu. Podczas występu nie zabrakło skeczy z krynickimi akcentami. Sala co chwilę wybuchała śmiechem do łez i nagradzała parodystów gromkimi brawami
    Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze. Uznanie publiczności zdobył postacią szalonej i zwariowanej Mariolki. „Pierwiastek z trzech” jest najnowszym programem kabaretu, w którym znajduje się wszystko co najlepsze - talent Igora Kwiatkowskiego, urok Roberta Motylki oraz energia Michała Paszczyka.
   „Krynica Źródłem Kultury” to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które odbywa się w okresie ferii zimowych w Pijalni Głównej. W ramach cyklu wystąpią jeszcze gwiazdy muzyczne i kabaretowe - Perfect, Lady Pank, Kabaret Skeczów Męczących, Kult, Kabaret Ani Mru - Mru, Dżem, Enej, Hey, IRA, Happysad, Sylwia Grzeszczak.
  Koncerty poprzedzą supporty grup, starannie dobrane spośród zespołów uczestniczących w Festiwalu Supportów. Bilety można zakupić w Pijalni Głównej, w Empikach oraz na portalu eBilet.pl

Małgorzata Kareńska fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica