Agencja I.D. Media nominowana do nagrody Najlepszej Agencji PR wg telewizji MTV24.TV

Agencja I.D. Media nominowana do nagrody Najlepszej Agencji PR wg telewizji MTV24.TV
Ilona Adamska - I.D. MEDIA
Agencja I.D. Media nominowana do nagrody Najlepszej Agencji PR wg telewizji MTV24.TV

Gdy w 2005 roku Ilona Adamska zakładała agencję wydawniczo - promocyjną, nie spodziewała się, że po upływie dekady pod nazwą I.D. Media świadczone będą usługi PR oraz wydawane będą magazyny, książki, pięć prężnie działających portali i bijący rekordy oglądalności blog kulinarny.
Od blisko 3 lat, pod szyldem I.D. Media działa także prężnie rozwijająca się agencja Public Relations, która obsługuje stałych klientów z takich dziedzin jak: media, sztuka, rozwój osobisty, moda, coaching, biznes. Szerokopasmowe działanie agencji, rzetelne i profesjonalne materiały prasowe, jakie przygotowuje dla swoich klientów, oraz terminowość sprawiają, że również i na tym polu agencja I.D. Media jest coraz bardziej liczącą się firmą.
Jednak agencja I.D. Media nie ogranicza swojego działania wyłącznie do wydawania magazynów czy portali internetowych. Firma od lat z powodzeniem organizuje gale, eventy oraz stałe plebiscyty: Imperium Urody (wyłaniające najlepsze marki kosmetyczne, salony spa i firmy odzieżowe) oraz Polskie Lwice Biznesu, gdzie w 10 kategoriach przyznane zostają statuetki dla najbardziej kreatywnych i zdolnych bizneswoman. Ogromnym sukcesem cieszą się również Międzynarodowe Kongresy Imperium Kobiet organizowane przez firmę na Podkarpaciu i Pomorzu.
Właścicielka firmy – Ilona Adamska to Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, nagrodzona m.in. w plebiscycie małopolskiej telewizji MTV24.TV „Kobiecy Biznes 2014” oraz dolnośląskiej organizacji „Aktywność Kobiet 2015” w kategorii „Małe i średnie przedsiębiorstwa”. Autorka książek, wydawca magazynów, osoba integrująca kobiety z całej Polski.
I.D. Media to firma, która stawia sobie coraz bardziej ambitne cele. Doświadczony zespół, grono zaprzyjaźnionych gwiazd, profesjonalizm w działaniu i nieograniczona ilość pomysłów sprawiają, że I.D. Media jest liczącą się agencją na rynku mediów, a do tego - sprawdzonym partnerem biznesowym.
Już w marcu agencja otrzyma od małopolskiej telewizji MTV24.TV tytuł Najlepszej Agencji PR 2015 za akcję promocyjną, spotkania autorskie i oryginalny PR albumu „Szczypta Luksusu” , której jesteśmy patronem medialnym.
- Kampania promująca album kulinarny pod redakcją Ilony Adamskiej odbiła się szerokim echem w Małopolsce. Liczne spotkania w Krynicy i Krakowie z Czytelnikami potwierdziły szeroki zakres i skuteczność w prowadzeniu promocji tytułu. Agencja I.D.MEDIA to kopalnia ciekawych pomysłów, niestandardowych akcji promocyjnych. Partner godny zaufania – argumentuje swój werdykt redakcja MTV24.tv.
Uroczyste wręczenie statuetki odbędzie się podczas premiery II części Szczypty Luksusu, która odbędzie się pod koniec marca w Warszawie.

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica