Agencja PR I.D.MEDIA nagrodzona!

Agencja PR I.D.MEDIA nagrodzona!
Ilona Adamska i Złota Nuta
 7 kwietnia w modnym warszawskim klubie LOFT 44 odbyły się huczne 3. urodziny magazynu LAW BUSINESS QUALITY. Impreza połączona była z premierą książki ILONY ADAMSKIEJ pt. W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko.

Impreza zgromadziła prawie 200 osób, wśród których pojawiło się wiele znanych twarzy, m.in. Monika Zamachowska, Urszula Dębska, Leszek Stanek, Paulina Holtz.

Kwietniowa gala była idealną okazją do tego, aby na ręce wydawcy magazynu, ale także właścicielki prężnie działającej Agencji PR I.D.MEDIA przekazać naszą nagrodę pt. "ZŁOTA NUTA". Nagroda ta przyznawana jest przez stację radiową ONE FM , MTV24.TV , ATV , ONE RECORDS . Mecenasem nagrody jest firma NESTIA ODSZKODOWANIA, która jest także fundatorem statuetek.

Podczas gali Ilona Adamska odebrała nagrodę za promowanie młodych talentów i artystów, ale także za wspieranie młodych marek, które dopiero wchodzą na rynek.
Nagrodę wręczył przedstawiciel firmy NESTIA - Krzysztof Szewczyk.

- Agencja PR I.D.MEDIA to firma godna zaufania. Firma, którą wybierają młodzi artyści, osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mediami. To firma, która zna reguły rządzące rynkiem muzycznym, wydawniczym. Firma, która ma szerokie kontakty w mediach i wie, gdzie pokazać i zaprezentować swoich "podopiecznych". To niekwestionowany lider na rynku. - powiedział ze sceny Krzysztof Szewczyk.

- Każda nagroda ma dla nas jako agencji ogromną wartość i znaczenie. Jest dowodem na to, że ciężka praca przynosi niesamowite efekty, które są dostrzegane i doceniane. Jestem dumna z tego wyróżnienia i naładowana niesamowitą energią do dalszego działania. - powiedziała po zejściu ze sceny wzruszona Ilona Adamska.

Gratulujemy i już dziś zapraszamy na wieczory autorskie  Ilony Adamskiej do Szklarskiej Poręby ( 13.05.). Krynicy Zdrój , Krakowa .Opracował : ONE RECORDS dla  MTV24.TV
Współpraca:  ONE FM  .  ATV  
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica